18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam sadole. Dzisiaj byłem na obiedzie u mamy i przeglądając sadola usłyszałem krzyk w kuchni. Myślałem że pająk, bo to się często zdarza u kobiet, a jednak nie. Zobaczcie sami co moja mamina znalazła w sałacie.

Sałata wyglądała tak :



a to było zawartością folii :



Zdjęcia są autentyczne, a sałata kupiona dosłownie chwilę temu. Na ten moment zastanawiam się co z tą sprawą zrobić, jakieś sugestie ? Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.
Zgłoś
Avatar
kiziorish 2013-10-11, 18:10
nie musiałeś się o mieso martwić
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-10-11, 18:10
spiryte napisał/a:

Ostatnio kupiłem pierś z kurczaka z biedry. Niby termin był jeszcze pare dni, ale jak otworzyłem waliło nie miłosiernie. W gardle poczułem wczorajsze śniadanie. Śmierdziało jakąś stęchlizną czy chuj wie czym. Ale musze wam powiedzieć że kotlety były pierwsze klasy...



Bo to celowe jest. To są tak zwane żywe kultury bakterii. Nowoczesna technologia żywieniowa.
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-10-11, 18:24
kwrtwlp napisał/a:

Żeby ludzie wiedzieli ile owadów, myszy i innego ścierwa zjadają.

Poza tym zaprowadzić połowę społeczenstwa do zakładów produkujących żywność i zagłodziliby się na smierć.



Dokładnie, ba istnieją nawet przepisy to regulujące - zdziwiłbyś się ile mysich i szczurzych odchodów, jaj i larw różnych owadów i 1000 innych rzeczy możesz całkowicie "legalnie" mieć w swoim jedzeniu... No, ale z drugiej strony są to takie rzeczy które producent nie zawsze jest w stanie upilnować. Wszystko jest dobrze póki to co masz na talerzu jest na tyle rozdrobnione, a potem przetworzone albo na tyle małe że tego nie widać - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Gorzej jak trafisz na właśnie całego szczurka
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-10-11, 18:37
chlusniembousniem napisał/a:

Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.


Lepszy? Ten wrozamet jest tak prosty, że nie do zajechania.
Zgłoś
Avatar
Monki1989 2013-10-11, 18:41
Troche miesa nie zaszkodzi...
Zgłoś
Avatar
barachlam 2013-10-11, 18:44
Ja bym sprawdził czy ten szczur to z koniny, a potem wydoił kase z biedronki za milczenie a potem i tak wysłał to tvn i zgarną druga dole. Jakby biedronka się pluła, że ich oszukałeś to powiesz że to ktoś z sadistica Cię wydał i gitara

P.S kuchenka bardzo dobra rodzice mieli taką ... ze 30 lat służyła
Zgłoś
Avatar
Peciak 2013-10-11, 18:48
jak nie byla jakas ujebana w gownie albo jakas chora to czego oczy nie widza tego sercu nie zal.
Zgłoś
Avatar
ponuras 2013-10-11, 18:59
I co że mysz? Standardowa rzecz że w owocach, ważywach i ziarnach się znajduje takie rzeczy. Powinieneś iść i to oddać i tyle. Gorzej jak w puszce pepsi jest szczur, wtedy to zastanawia.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-11, 19:11
Najzwyczajniej się utopił pewnie w trakcie mycia. Inna sprawa, że kontrolę jakości mają słabą. Mówię o "producencie pakowaczu" bo gdyby każdy rozkładacz towaru w Biedronce zaglądał do każdego opakowania to by wyleciał z roboty po 10 minutach. Swoją drogą, kto kupuje sałatę paczkowaną, to pytanie pozostawmy jako retoryczne.
Zgłoś
Avatar
luck0 2013-10-11, 19:15
@up
Dokładnie. Poza tym biedronka przy kilkutysiącach sklepów jest jednym z najatrakcyjniejszych hipermarketów na naszym rynku dla producentów żywności i nie tylko. Założenie że biedronka na tym straci jest głupie. Straci na tym producent tej sałaty bo więcej nie dostanie od tak wartościowego kontrahenta umowy.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-10-11, 19:18
Gówno zrobisz. Nie udowodnisz ze to nie Ty wjebałeś tam mysz;]
Zgłoś
Avatar
johny2015 2013-10-11, 19:45
Pewnie przebierałeś te sałaty, żeby wybrać jak najcięższą (bo cena ta sama) i teraz masz za karę
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2013-10-11, 20:08
warzywna mysz ,warzywna mysz
ty go zjesz ,ty go zjesz .... yyy nie to głupie
Zgłoś
Avatar
jankol 2013-10-11, 20:19

Takie skojarzenie
Zgłoś
Avatar
mateelv 2013-10-12, 3:04
autor sra jakby nie wiem co się stało. Na skalę krajową takie wypadki to nie pierwszy i nie ostatni raz. To wasze prawdziwe problemy? Kurwa mysz w sałacie... co za naród
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie