18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
mateuszsick 2024-10-06, 7:43 1
joti napisał/a:

Naćpana, pijana albo zaburzona neurologicznie (teraz nie wolno mówić chora psychicznie, bo to obraża).



Myslę że wszystko na raz 😀
Zgłoś
Avatar
Strzalka34 2024-10-06, 8:45 3
unpleasant napisał/a:

Związała się z asfaltem. To musiało się tak skończyć. ((teraz nie wolno mówić murzyn, bo to obraża )



Mówi się, z CZARNUCHEM
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-10-06, 8:47 3
Typowa głupia dziwka.

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2024-10-06, 9:11 3
Dopiero zaczął działać czarny jad
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-10-06, 9:20 2
Mały przełączył kanał, i teraz okularnica nie wie. Czy Alehadro pocałował Luciente.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-10-06, 9:23 3
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Ciekawe czy kamerzysta jest człowiekiem czy jest czarny



syn jest brązowy a laska biała to jaki niby kurwa ma być.mózg se kup a nie kolejny gram mefedronu następnym razem.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-10-06, 10:39
Lol, za same te wrzaski koleś powinien jej wyjebać w ryja...
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-10-06, 11:21
joti napisał/a:

Naćpana, pijana albo zaburzona neurologicznie (teraz nie wolno mówić chora psychicznie, bo to obraża).



Urodziła asfalta, dziwisz jej się?
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-10-06, 12:05
Wiem jak wygląda syndrom odstawienia ryja od koryta ale nie wiedziałem do tej pory jak wygląda syndrom odstawienia białej kuciapy od czarnej pały. No doprawdy tragedia jak chuj czarnucha czarna.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-06, 12:28 3
PeterNORTH napisał/a:

syn jest brązowy a laska biała to jaki niby kurwa ma być.mózg se kup a nie kolejny gram mefedronu następnym razem.

A jaki procent "tatusiów" zostaje z kobitą jak urodzi dziecko? To że gościu tak łatwo ją zostawia mimo kilkuletniego potomka sugeruje że potomek nie jego.
Zgłoś
PeterNORTH napisał/a:

syn jest brązowy a laska biała to jaki niby kurwa ma być.mózg se kup a nie kolejny gram mefedronu następnym razem.



A idioto nie może być takiej sytuacji jak u ciebie w rodzinie że ojcem jest ktoś inny niż mąż?
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-10-06, 13:03 2
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

A idioto nie może być takiej sytuacji jak u ciebie w rodzinie że ojcem jest ktoś inny niż mąż?



heheh ale się podciepie oburzyłeś.dobra kup sobie ten mefedron.to tylko gram białego proszku a ty zachowujesz się jakbym jebał ci matkę.

nie jebałem- ja tylko patrzyłem jak inni jebali.zbiorowo.z ukraińcami.i nawet menele ją dupczyli bo miała mało.któryś z tamtej bandy jest twoim ojcem.
Zgłoś
PeterNORTH napisał/a:

heheh ale się podciepie oburzyłeś.dobra kup sobie ten mefedron.to tylko gram białego proszku a ty zachowujesz się jakbym jebał ci matkę.
nie jebałem- ja tylko patrzyłem jak inni jebali.zbiorowo.z ukraińcami.i nawet menele ją dupczyli bo miała mało.któryś z tamtej bandy jest twoim ojcem.



Monar ew. Choroszcz na ciebie czeka.
Zgłoś
Avatar
Tfujstarytotfojastara 2024-10-06, 13:26
To ja już nic nie rozumiem. Ten regulamin sadola jest akutalny i przestrzegany czy to pic na wodę i fotomontaż?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-06, 13:30
Biedny małpolud
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie