18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
lopez_ 2017-10-07, 10:58 1
Zadzimierz napisał/a:

I te krzyki Karyn " w paru na jednego??" Najgorsze to że takie osoby potem wracają do domu i czują się jak bohaterowie.



bo oni nie potrafią skumać, że policja jest od pilnowania porządku, a to co innego niż "soluwa 1 na 1 frajerze"...
mózgu nie oszukasz, mentalności nie zmienisz, tacy "ludzie" byli, są i niestety będą.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-10-07, 10:58 1
Powiedziała "w paru na jednego", bo do paru umie liczyć.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2017-10-07, 11:22
Kurwa strzelalbym do tego tlumu , paru pojebow mniej
Zgłoś
Avatar
zabrzo 2017-10-07, 11:22
megafilip dokładnie ten sam, mam pare unikalnych ujęc jeszcze
Zgłoś
Avatar
thcthc 2017-10-07, 11:29 2
ach wielcy internetowi obrońcy dzielnych policjantów którzy z umysłem zabili chłopaka, mam nadzieje, ze kiedyś policja zajebie wam kogoś z rodziny
Zgłoś
Avatar
Karsa 2017-10-07, 11:49 4
thcthc napisał/a:

ach wielcy internetowi obrońcy dzielnych policjantów którzy z umysłem zabili...


Z czym kurwa?
Zgłoś
Avatar
zakapior 2017-10-07, 11:59 2
Zaciągnę się do policji. Będę pałował takie bydło z czystą przyjemnością.
Zgłoś
Avatar
RasePL 2017-10-07, 13:12
jak ten policjant wskazywał tą pałką na karyne, to miałem szczerą nadzieję, że jej strzeli, aż ją na drugą stronę wywróci
szkoda czasem tych policjantów, którzy muszą się chamować ;v
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-10-07, 13:42 14
thcthc napisał/a:

mam nadzieje, ze kiedyś policja zajebie wam kogoś z rodziny


Nie zajebią, bo mam normalną i porządną rodzinę, a nie patologię. Poza tym życząc takiego czegoś, jesteś jebaną kurwą, którą chętnie bym wyeliminował. No ale, jak widać po nicku - ciągłe jaranie przeżarło ci ten zjebany móżdżek.
biala20 napisał/a:

Lysack Serio??! Co za gówno serwujesz?! Kompleksy leczysz po służbie?! Na takie działania jesteście pieski zbyt ograniczeni!


Hej karyna! Muszę być JP100% czy tam CHWDP byś sprzedała mi swoja dupę po zniżce? A jak dorzucę do tego nowiutki dresik, dostanę za darmo? Głupia, pierdolona kurwo...

Idź lepiej do swojego sebusia(spierdoliny) i zastanówcie się, na co wydać swoje "ciężko zarobione" 500+("wóda czy piwa?").
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2017-10-07, 17:07 6
TB303 napisał/a:


Nie zajebią, bo mam normalną i porządną rodzinę, a nie patologię. Poza tym życząc takiego czegoś, jesteś jebaną kurwą, którą chętnie bym wyeliminował. No ale, jak widać po nicku - ciągłe jaranie przeżarło ci ten zjebany móżdżek.

Hej karyna! Muszę być JP100% czy tam CHWDP byś sprzedała mi swoja dupę po zniżce? A jak dorzucę do tego nowiutki dresik, dostanę za darmo? Głupia, pierdolona kurwo...

Idź lepiej do swojego sebusia(spierdoliny) i zastanówcie się, na co wydać swoje "ciężko zarobione" 500+("wóda czy piwa?").



AMEN.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-10-07, 22:26 2
Zadzimierz napisał/a:

I te krzyki Karyn " w paru na jednego??" Najgorsze to że takie osoby potem wracają do domu i czują się jak bohaterowie.



Wg co poniektórych - represjonowani
Zgłoś
Avatar
Lew 2017-10-07, 22:43
W sumie powiedziałbym MILICJO wróć ale nie wypada, lecz lanie pałą dla zasady by się przydało znów.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-10-07, 23:41 5
Lysack napisał/a:

Zastanawia mnie, dlaczego w takich sytuacjach policja nie robi pokazowych akcji wyeliminowania, choć na trochę, sebixów i karyn ze społeczeństwa.



Bo jak tylko na jakiegoś Sebixa krzywo spojrzą, albo wobec agresywnego patola użyją tasera, to się zaczyna robienie bohatera wyklętego, jak ze Stachowiakiem.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-10-08, 0:42 1
Ja wiem ze nie powinno sie oceniac ludzi po wyglądzie ale kurwa...Ciemne(czarne) włosy,sportowe obuwie,leginsy i torebka no kurwa typowa dres dupa
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-10-08, 11:32 2
Lenie śmierdzące z tych Policjantów... Tylu ich jest, a Karyna właśnie dopuściła się 141 KW
Cytat:

Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.



Podać podstawę, grzecznie poprosić o dokument i na ziemię, kajdanki i kontrolę osobistą
Cytat:

BO KURWA MOŻNA I POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ.



Dojebać Karynie 500 za przeklianie, drugie 500 z 65KW jeśli popełni
Cytat:

Art. 65. § 1. Kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania:
1) co do tożsamości własnej lub innej osoby,

2) co do swego obywatelstwa, zawodu, miejsca zatrudnienia lub zamieszkania,

podlega karze grzywny.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie udziela właściwemu organowi państwowemu lub instytucji, upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania, wiadomości lub dokumentów co do okoliczności wymienionych w § 1.



i do domu. A jak nie ma dokumentu - zawijamy Karynę na komisariat i jeszcze jak będzie pyskowała, kolejne wykroczenie, wniosek do sądu o ukaranie, a sąd już będzie wiedział jak to potraktować.

A nie, że jeden z drugim mówi odsuń się, a Karyna ma ich w piździe....

Obraza funkcjonariusza na służbie, a za tekst w 1:10

Cytat:

§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.



Polska Policyjna siła, SZANUJ WARIACIE PREWENCJĘ!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie