18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-27, 9:19
Kombi mógł kupić...
Zgłoś
Avatar
oleyu 2021-12-27, 9:28
Teraz kupi Vana
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2021-12-27, 9:45 2
Też tak kiedyś straciłem szybę w kombiaku Renault Nevada. "Sprawcą" była pralka. Moja reakcja? Identyczna.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-27, 9:56 66
Halman napisał/a:

godny podziwu mistrz wewnętrznego spokoju...


Emocje i instynkty, to przedcywilizacyjna część naszej natury. Potrzebne były w lesie by przetrwać, dziś głownie zawadzają. Mądry człowiek dobrze o tym wie, i gdy otrzymuje sygnał od silnej emocji, odwraca od niej swoją uwagę, i stara się powrócić do racjonalnego myślenia.
Ponoć wszyscy wywodzimy się z Afryki, ja lubię więc myśleć że wściekłe i złe emocje to taki mój wewnętrzny pranigger. Czyje się w obowiązku uciszyć tępego skurwysyna.
Dobre i euforyczne emocje to zaś taka "kobieca część męskiej natury", którą też ponoć mamy. Jej pozwalam czasem zaszaleć, ale nigdy wejść sobie na głowę.
Takie podejście bardzo ułatwia przywrócenie kontroli białemu jak płatek śniegu logicznemu męskiemu umysłowi, który powinien zawsze kierować tym co czynimy.
Zgłoś
Avatar
bydmundo 2021-12-27, 10:06 9
Po prostu nie uwierzył i miał nadzieje, jak się odwróci i zerknie z powrotem, to szybka będzie cała
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2021-12-27, 10:09
Jakbym widział siebie, kiedy wybieram się z moją na wakacje.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-12-27, 10:14
W passacie kombi nie miałby tego problemu
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-12-27, 10:22
Mózg nie ogarnął co się stało
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-12-27, 11:21
Liftbacki tak mają...
Zgłoś
Avatar
Montana4666 2021-12-27, 12:14 4
*** Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak jebany wagon pełen pierdolonych medytujących tybetańskich mnichów. ***
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2021-12-27, 12:54
dlaczego jak filmik się zaczynał ja od razu wiedziałem co się stanie
Zgłoś
Avatar
owoc 2021-12-27, 12:58
albo debil po prostu.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2021-12-27, 14:08 1
janlew napisał/a:

Emocje i instynkty



Masz piwo, ładnie to ująłeś.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-12-27, 18:01 2
janlew napisał/a:

Emocje i instynkty, to przedcywilizacyjna część naszej natury. Potrzebne były w lesie by przetrwać, dziś głownie zawadzają. Mądry człowiek dobrze o tym wie, i gdy otrzymuje sygnał od silnej emocji, odwraca od niej swoją uwagę, i stara się powrócić do racjonalnego myślenia.
Ponoć wszyscy wywodzimy się z Afryki, ja lubię więc myśleć że wściekłe i złe emocje to taki mój wewnętrzny pranigger. Czyje się w obowiązku uciszyć tępego skurwysyna.
Dobre i euforyczne emocje to zaś taka "kobieca część męskiej natury", którą też ponoć mamy. Jej pozwalam czasem zaszaleć, ale nigdy wejść sobie na głowę.
Takie podejście bardzo ułatwia przywrócenie kontroli białemu jak płatek śniegu logicznemu męskiemu umysłowi, który powinien zawsze kierować tym co czynimy.



w pełni się z Tobą zgadzam, zresztą często mądrze prawisz, niemniej dodam że.....
choć, czasem w mądry sposób jest dobrze uwolnić emocje, choćby dla zdrowia fizycznego lub psychicznego,
bo taki stoicki spokój, kosztuje

nie pisze o pizdach życiowych, które na wszystko mają wyrąbane, bo te i tak nic nie ogarniają
Zgłoś