18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
salmonellas 2012-09-24, 2:44 7
Juz wielki kozak, bo go nie spisali. Pijani byli, mlodzi, albo czasu nie mieli.
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2012-09-24, 2:57 18
Może wspólna pasja
Zgłoś
Avatar
szmalu 2012-09-24, 6:01 163
A za co go niby mieli spisać, że po placyku (bo to nawet droga publiczna nie jest) sobie fika? Policja tym razem zachowała tak, jak w normalnym kraju się zachowywać powinna.
Zgłoś
Avatar
unconscious 2012-09-24, 6:48
SIŁA F !!! pozdro jurek
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-09-24, 7:17 2
prywatny plac stacji paliw. Mógłby sobie tam gumę palić cały dzień i nic im do tego.
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-09-24, 7:20 2
pies człowieczeństwem Cię zaskoczył??

przecież żadnego zagrożenia nie stwarza więc co mieliby mu zrobic...
Zgłoś
Avatar
sebnysa 2012-09-24, 7:26 11
Niby pies, a człowiek...
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-09-24, 7:29
No i tak powinno być. Nie stwarza zagrożenia, nie świruje na ulicy, widać że miejsca tam do huja i spokojnie można potrenować, bez narażania kogokolwiek. Psy jak najbardziej w porządku się zachowały.
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2012-09-24, 7:42
wg dzieci jp powinno być tak
-But w jape
-pałą
-do radiowozu i na komende

(nie uosabiam się z tym przekonaniem)
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-09-24, 7:55 13
salmonellas napisał/a:

Juz wielki kozak, bo go nie spisali. Pijani byli, mlodzi, albo czasu nie mieli.

Jaki kurwa kozak? W tym filmiku w ogóle chodzi o jakieś kozactwo? Raczej o to, że są też normalni policjanci którzy nie są chujami i nie srają się o byle co, tylko skupiają się na konkretnych poważnych zadaniach a nie na motocykliście, który uczy się stuntu na jakimś parkingu z dala od ruchu drogowego nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo. Jedyne kozactwo to to, że koleś robi ewolucje na maszynie do tego trzeba mieć jakieś jaja
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2012-09-24, 8:02
Stacja paliw shell na dawnej drodze Gorzów - Szczecin. Obecnie ta stacja chyba nawet jest zamknieta bo po otwarciu S3 przejeżdża tamtędy ok 3 samochodów na godzinę
Zgłoś
Avatar
Boa_ 2012-09-24, 8:10 1
bo policjant tez czlowiek, to ze trafi sie jakis chuj po przejsciach ktory potem sie msci bo ma odrobine wladzy to inna sprawa, w kazdym zawodzie sa czarne owce, ja osobicie jestem za policja bo chcialbym z synem isc na mecz ale nie moge ryzykowac aby dostal racą albo zostal stratowany przez uciekajacych kiboli, wszyscy JP tak hejtuja policje ale jak im kurwa rower ukradną to pierwsi na komisariacie z placzem są!
Zgłoś
Avatar
ziomka22 2012-09-24, 8:34 27
Taram! W Policja to też ludzie! Obsługa stacji musiała powiadomić ich na wypadek jakiejś nieprzyjemności, a oni podeszli do tego jak trzeba było.

P.S.
Dwa lata temu podczas zimowych driftów pod Halą Sportową w mieście z łódką podjechała do nas taka sama Kiaa....Dwie godziny wspólnie lataliśmy bokiem.
Ale JP panowie, JP!!!!!
Zgłoś
Avatar
faluch 2012-09-24, 8:40 1
Już się przestraszyłem, że przespałem parę miesięcy i święta są, bo zwierzęta ludzkim głosem mówią...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie