18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Avatar
siedlik 2013-06-02, 2:44 6
I pewnie mu wpierdolila za to ze go puscila, poszczalska.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-02, 3:12 23
Miałem kiedyś sytuację podobną kiedy to dziecko uciekło 'czujnej mamie' i wyleciało mi na drogę nagle ni stąd ni zowąd zza pojazdów które były zaparkowane przy drodze. Na szczęście minąłem ledwo skrzyżowanie i jechałem jeszcze w miarę wolno, ale zatrzymałem się po wszystkim i pogratulowałem wspaniałej mamie czujności nad swoją pociechą, bo głupia cipa podziwiała w tym czasie witrynę sklepową. Gratulacje były chamskie, ale gdybym nie wyhamował to grubo bym miał problemów.. po prostu idiotke zwyzywałem i nie było mi nawet głupio bo się należało
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-06-02, 9:30
Kazdy rodzic chce miec dziecko na Hardzie
Zgłoś
Avatar
sard 2013-06-02, 10:16
Esiusz napisał/a:

Kazdy rodzic chce miec dziecko na Hardzie


No tak, wszystkie one martwe.
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-06-02, 13:13 13
Za Whitestock piwko leci!

A co do sytuacji: macie te swoje bezstresowe, kurwa, wychowanie!

Jakby bachor wpierdol dostał to by następny raz pomyślał, zanim ze smyczy się zerwie.

Ehh, człowiek za młodu od czasu do czasu od ojca kiedyś wpierdol dostał (nie, żeby jakiś sadysta, albo tylko dla zasady, ale za jakieś faktyczne przewinienie) i było OK. Dupa trochę pobolała (od paska, nie od chuja, żeby nie było...), ale przy następnej okazji albo się nie psociło, albo kombinowało, żeby nie dać się złapać...

Bez-kurwa-stresowe wychowanie - a komu to potrzebne ??!!
Zgłoś
Avatar
HaRdKoRoVy 2013-06-02, 21:29 1
z tego bloku po prawej można dostać z wiatrówki albo woreczkiem z wodą jak się wraca najebanym do domu
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-06-02, 22:50
ale mnie wkurwiaja takie tepe mamusie biegac to kurwa do porzadku nie umi ale ruchac sie chce nie mowiac juz o pilnowaniu bachora
Zgłoś
Avatar
AppleX 2013-06-03, 0:38
hardkorowy Pomidory jajka i Arbuzy tez były
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-03, 20:46
gaz do dechy i włączone wycieraczki
Zgłoś
Avatar
Remik6666 2013-06-03, 20:46
Rośnie nam mała gwiazda
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-03, 20:50
Po tyłku natrzaskać powinna matka
Zgłoś
Avatar
tomqj 2013-06-03, 20:54 7
gdybym mieszkał w Białymstoku to też bym próbował się zabić
Zgłoś
Avatar
cizia666 2013-06-03, 20:54
Ale śledzik wypierdolił na ulicę. Nie ładnie nie ładnie.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-06-03, 21:01 1
i potem masz taką sytuację, nie masz kamerki w aucie i jesteś w ciemnej dupie...

ostatnio miałem taką sytuację, droga, przy drodze tak ze 20m trawnika, następnie plac zabaw i bloki, dziecko wybiega z placu zabaw i biegnie w kierunku drogi, a genialna mamusia zamiast je gonić to je woła...

czasami zastanawiam się czy one tego specjalnie nie robią, mają już dość bachora, ojciec dziecka pewnie poszedł już w długą i kombinują jak się pozbyć... bo sytuacje gdzie matka chodnikiem przy drodze prowadzi dziecko przy krawężniku powinny od razu kończyć się mandatem... gdy widzę coś takiego to zwalniam/wyjeżdżam na środek drogi gdy mam możliwość bo chuj wie czy nie kopnie bachora, a potem będzie pierdolić "rany boskie bandyta zabił mi dziecko"...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie