18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Witam!

Do zdarzenia doszło w moim mieście Koszalinie.

Cytat:

Policjanci z Koszalina zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który szarżował dzisiejszej nocy na ulicach miasta. Uciekając przed mundurowymi 19-latek rozbił auto uderzając w ścianę kamienicy.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy na ulicy Dzieci Wrzesińskich. Patrolujący nieoznakowanym radiowozem miasto policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli jadący z przeciwnej strony pojazd, który nie miał włączonych świateł mijania. Mundurowi podali kierowcy sygnały nakazujące zatrzymanie, ten jednak nie zareagował. Zjechał na krawężnik, a następnie próbując uciekać uderzył w narożnik pobliskiego budynku.

To jednak nie powstrzymało kierowcy, który zaczął agresywnie wycofywać opla. Obrócił auto o 90 stopni i z całym impetem uderzył tyłem w kolejny krawężnik i kolejny budynek. W wyniku podjętych manewrów z opla odpadały elementy, w tym opony. W konsekwencji pojazd zawiesił się podwoziem na krawężniku.

Kierowcą samochodu okazał się 19-latek z Koszalina. Miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Na dodatek mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na chwilę obecną nieodpowiedzialny kierowca przebywa z policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje.

19-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.



Tutaj macie filmik z w/w sytuacji
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2014-02-07, 0:56
Do utylizacji, natychmiast.
Zgłoś
Avatar
krycheuszos 2014-02-07, 1:16 4
Pozdrowienia dla Koszalina z Kołobrzegu!
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2014-02-07, 2:01
Ale ta Astra krucha
Zgłoś
Avatar
RuBu 2014-02-07, 2:31 1
Stary go zajebie za rozjebanie samochodu który jeszcze musi spłacać kilka lat.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-07, 5:46
@orzech1991
Widzę że kolega jeszcze bez prawka.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2014-02-07, 6:50 1
@blachahaha a Ty skąd wyciągasz takie wnioski? Dopiero co odebrane prawko i już jesteś panem świata?
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-02-07, 6:51 1
@Lukasz2525
Buahahaha, myślisz że ma szperę w astrze?
Zgłoś
Avatar
MICHALANIOLDZIWKO 2014-02-07, 7:57
Nie rozumiem.Taka nagonka na pijanych za kolkiem,a oni dalej swoje.To trzeba byc mentalnie na poziomie ambeby.
Zgłoś
Avatar
Lewatywator 2014-02-07, 7:57
W moim miasteczku takie rzeczy... A Astra swieżo z Raichu przyprowadzona przez kolegi szwagra
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2014-02-07, 8:03
Cóż, dobrym pomysłem byłoby natychmiastowe rozstrzeliwanie gości, co za kółkiem mają powyżej 1,5 promila na przykład. I publikacja tego w necie, byłoby co wrzucać na harda
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-07, 9:20
@donRafael
Widzę że ty też ledwo kumaty. To nie GTA NFS BF itp. Auta to nie czołg. I teraz dlaczego takie wnioski wyciągam. Koleś mocno autem przyjebał, stracił koło i zderzak mu częściowo odpadł. Kurwa mać to jest oznaka że auto jest słabe? Bo w gta koła się trzymią. Bo wahacze są też od amortyzacji a zderzak to pojedzie się do shpraja bedzie nowy. hyyy...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-02-07, 10:22
Samochód ze szrotu.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-02-07, 10:38
@Lewatywator

Serio ?

A kolegi szwagier ma jakiś komis, bo trochę sprowadzałem samochodów i znam wszystkich w Koszalinie
Zgłoś
Avatar
Rinho 2014-02-07, 10:50
Ja rozumiem, że koło może odpaść, ale opona ? :E
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-02-07, 12:04
Zatrzymali go bo pierdolnął w ścianę?
Jeśliby nie było tam ściany to ścigaliby go do dzisiaj...

Fuk kurwa logik!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie