18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Witam!

Do zdarzenia doszło w moim mieście Koszalinie.

Cytat:

Policjanci z Koszalina zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który szarżował dzisiejszej nocy na ulicach miasta. Uciekając przed mundurowymi 19-latek rozbił auto uderzając w ścianę kamienicy.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy na ulicy Dzieci Wrzesińskich. Patrolujący nieoznakowanym radiowozem miasto policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli jadący z przeciwnej strony pojazd, który nie miał włączonych świateł mijania. Mundurowi podali kierowcy sygnały nakazujące zatrzymanie, ten jednak nie zareagował. Zjechał na krawężnik, a następnie próbując uciekać uderzył w narożnik pobliskiego budynku.

To jednak nie powstrzymało kierowcy, który zaczął agresywnie wycofywać opla. Obrócił auto o 90 stopni i z całym impetem uderzył tyłem w kolejny krawężnik i kolejny budynek. W wyniku podjętych manewrów z opla odpadały elementy, w tym opony. W konsekwencji pojazd zawiesił się podwoziem na krawężniku.

Kierowcą samochodu okazał się 19-latek z Koszalina. Miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Na dodatek mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na chwilę obecną nieodpowiedzialny kierowca przebywa z policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje.

19-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.



Tutaj macie filmik z w/w sytuacji
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-02-07, 12:21 1
Lukasz2525 napisał/a:

Jakby wylaczyl kontrole trakcji , to by pojechal lewym kolem , a tak to krecilo sie tylko prawe wiszace w powietrzu



Wiesz co to kurwa jest mechanizm różnicowy?
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2014-02-07, 16:19
most kurwa łanted, aż mu opona zleciała
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-02-07, 16:25
kiedyś jak byłem w koszalinie to trochę pobłądziłem i wjebałem się na rondo które było w trakcie przebudowy. Jeździłem po nim jak pijany zając a mimo to nie spotkałem się z jakimś chamstwem typu trąbienie i wyzywanie od kurew, niektórzy kierowcy próbowali nawet pomoc widzące poznanskie blachy. Dlatego koszalin zawsze mi się jakoś kojarzy pozytywnie.
Co innego poznan czy warszawa, te dwa miasta to mentalne dno jeśli chodzi o kulture
Zgłoś