18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Witam!

Do zdarzenia doszło w moim mieście Koszalinie.

Cytat:

Policjanci z Koszalina zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który szarżował dzisiejszej nocy na ulicach miasta. Uciekając przed mundurowymi 19-latek rozbił auto uderzając w ścianę kamienicy.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy na ulicy Dzieci Wrzesińskich. Patrolujący nieoznakowanym radiowozem miasto policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli jadący z przeciwnej strony pojazd, który nie miał włączonych świateł mijania. Mundurowi podali kierowcy sygnały nakazujące zatrzymanie, ten jednak nie zareagował. Zjechał na krawężnik, a następnie próbując uciekać uderzył w narożnik pobliskiego budynku.

To jednak nie powstrzymało kierowcy, który zaczął agresywnie wycofywać opla. Obrócił auto o 90 stopni i z całym impetem uderzył tyłem w kolejny krawężnik i kolejny budynek. W wyniku podjętych manewrów z opla odpadały elementy, w tym opony. W konsekwencji pojazd zawiesił się podwoziem na krawężniku.

Kierowcą samochodu okazał się 19-latek z Koszalina. Miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Na dodatek mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na chwilę obecną nieodpowiedzialny kierowca przebywa z policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje.

19-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.



Tutaj macie filmik z w/w sytuacji
Zgłoś
Avatar
egzocz 2014-02-05, 19:34 7
Szkoda że nie zginął.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-02-05, 19:40 18
Tylko jednego nie rozumiem: dlaczego policja nie ma prawa strzelać w takiej sytuacji?
Zgłoś
Avatar
G................9 2014-02-05, 21:00 8
@up

Pamiętaj, że na każdego ambitnego policjanta czeka ambitny prokurator.
Mamy zjebane prawo, dlatego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-02-05, 21:13 10
Nie wiem po chuj zakrywać twarz takiego skurwiela, potencjalnego mordercy.
Zgłoś
Avatar
sivek84 2014-02-06, 6:12 1
Wspólnymi siłami Koszalin zaoramy.
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-02-06, 11:42 3
@Cyrk - a po co maja strzelac do debila ktory jest tak najebany ze sam sie praktycznie wyeliminowal.
jakby chcial staranowac radiowoz to moga strzelac i strzelaja czasem, tylko pozniej jest afera na cala Polske w mediach.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-02-06, 12:56 5
@sivek84

Co ty masz do Koszalina antku warszawski ? :/
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-02-06, 16:33
Mnie bardziej zastanawia skąd coraz więcej tych pojebów się bierze...
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2014-02-06, 22:13
To jest właśnie kurwa bezstresowe wychowanie
Zgłoś
Avatar
StewieG 2014-02-07, 0:36
prawie jak Majami Vice
Zgłoś
Avatar
protos 2014-02-07, 0:44
Ja się pytam gdzie byli rodzice !
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2014-02-07, 0:45
Smutno tylko z powodu felgi.Biedna już nigdzie nie pojedzie przez yebanego draba.Tak pięknie się kręciła.To takie dramatyczne.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-02-07, 0:55 2
Ucieczka? Daleko nie ujechał, to była zaledwie próba - ten typ to jakaś jebana sierota, że pewnie w drewnianym kościele by mu cegła na łeb spadła.
I bardzo dobrze. Kij w oko pijanym skurwielom za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-02-07, 0:55
Jakby wylaczyl kontrole trakcji , to by pojechal lewym kolem , a tak to krecilo sie tylko prawe wiszace w powietrzu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie