18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................s 2014-03-14, 21:54
pekka satan napisał/a:

Czyli rozumiem, że ów "sport" czyni się tylko i wyłącznie dla nagrań i kompilacji... Podziwiam czasem umiejętności, ale gdzie ma to przełożenie? Chyba nie robicie tego w celu zdobywania kolejnych osiągnięć, a właśnie dla "kompilacji" fajnych ujęć. To nie jest głęboka wypowiedz ot pierwsze co mi przyszło do głowy podczas przechylania browara



1. OWY sport (zwracam uwagę dlatego, że ostatnimi czasy słówko "ów" stało się modne - czemu jednak kurwa nikt nie umie się nim posługiwać, odmieniać we właściwy sposób?)
2. Skoro przyczepiłem się do "ów", przyczepię się i do reszty: a) sportu się nie czyni, a uprawia, b) drugie zdanie to chyba google translate ci układał c) Oni mają umiejętności w celu zdobywania kolejnych osiągnięć? Co to znaczy?
3. Po co wobec tego gra się w nogę, kosza, siatkę itd. jeśli nie wyłącznie dla satysfakcji? Ano po to, żeby zarobić. Nie zmienia to jednak faktu, że większość profesjonalnych sportowców lubi to, co robi na co dzień.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2014-03-14, 22:02
ziomeczku biegaj w kasku ;p i powodzenia
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-03-14, 22:40
Na chuj biegacie i sie kaleczycie..
Jebnij raz porządnie, niech kręgosłup jebnie, bo takim pukaniem to sobie co najwyżej palce powybijasz...
Zgłoś
Avatar
Batory93 2014-03-14, 23:01
Chujowe. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-14, 23:22
Trudno to nazwać sportem, bo sport (amatorski) to zdrowie, a takie wyczyny są mordercze dla stawów, o innych częściach ruchomych i nieruchomych delikwenta nie wspominając. No, ale powodzenia. Niech ci beton miękki będzie
Zgłoś
Avatar
czarusek 2014-03-14, 23:42 1
ooo Radom
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-15, 10:34
Riders97 napisał/a:

Tutaj nie zaistniejesz idź na kwejka



Już zaistniał jak można zauważyć. Temat leży na głównej, a poza tym po co ma iść na Kwejka? Przecież sadol w 85% to sam kwejk.
Zgłoś
Avatar
komorrr 2014-03-15, 11:37 2
Ale z niektórych są zjebane ryje ...
Są gleby ? - Są.
Wiec zamknijcie pyski
Zgłoś
Avatar
Keeze 2014-03-15, 13:51 1
A mi się podobało. Szacunek dla chłopaka za to, że mimo niepowodzeń jedzie dalej i robi coś ciekawego, a wam nołnejmy siedzące całymi dniami i nocami na kompie wpierdalając żarcie robione przez matkę, wielka murzyńska pała w dupę.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-03-15, 13:57
@Tomikchomik1
Widzę że Ty również dajesz w kurwę tematów o tej tematyce o której napisałeś
Zgłoś
Avatar
karfil29 2014-03-16, 13:32 1
Chłopak z Radomia.
Zgłoś