18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jupnik 2014-03-13, 16:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
e................y 2014-03-13, 16:41 154
@up
Tępić to się powinno cebulastych bezmózgów takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2014-03-13, 16:41 52
Koleś, sadol to nie miejsce do reklamowania się. Chciałeś wkupić się w łaski nasze, upadkami, ale mizernie ci to wyszło, bo jak nie ma krwi to sadol się nie cieszy. Rozumiem, że z sadola ostatnimi czasy, zrobiła się strona dla bezmózgich dzieciaków, których byle gówno śmieszy i cieszy, ale są jakieś umiary. Nie przedstawiasz nam litrów krwi, złamań, mordów, naśmiewania się z czarnuchów i reszty zwierząt, czy czegokolwiek co zdrowego człowieka obrzydzi (albowiem żaden prawdziwy sadol nie jest do konca normalny, cos o tym wiem po sobie), to więcej nie pisz postów, nie dodawaj filmików itd, bo najzwyczajniej w świecie, nie zdobędziesz naszego uznania. Ja piwa nie dam, i każdy sadol z krwi i kości również nie da. Jedyne jakie dostaniesz, to od gimbozjebów i reszty pospólstwa. Więc jesli cieszy cię, sława wśród hołoty, to tym bardziej nie masz tu czego szukać. Rzekłem.
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-03-13, 16:45 24
Jupnik napisał/a:

I dobrze Ci tak, pedale. Skejty i wytwory podobne powinno się tępić- dobrze, że sami też to robicie.



Powiedziała gruba ciota, mocna zza klawiatury Pewnie jedyny sport jaki uprawiasz to ekstremalne wyjście po chipsy, albo frytki do Maka
_______________________________________________________________________________________________

Ode mnie masz piwko. Wczoraj przypadkiem trafiłem na twój fanpejdż na facebooku i stwierdzam, że jest okej
Zgłoś
Avatar
Riders97 2014-03-13, 16:49 3
Tutaj nie zaistniejesz idź na kwejka
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-03-13, 16:58 21
Fanpage majo

Gwiazdory jebane
Zgłoś
Avatar
mateuszek31 2014-03-13, 18:16
co to za kawałek w tle?
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2014-03-13, 18:57 8
Ale się czepiacie, może i się reklamuje ale chuj z tym,zawsze miło popatrzeć jak ktoś zalicza glebe:P
Zgłoś
Avatar
D@vidoV 2014-03-13, 19:49 2
Hu hu hu jestem taki fajny bo się wyjebuję na ryj przed kamerą, wrzuce na sadistica, dadzą mi piwa.

Taki chuj. Nie.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2014-03-13, 20:16 12
a ja dam piwo, wy smutne kutasy ;]
Zgłoś
Avatar
Molp 2014-03-13, 20:20 2
Fajnie że zamiast coś rozwalać, zajmujesz się to tym tym ... skakaniem po murkach, parkury jakieś Nie zrozum mnie źle ale jako że to twój pierwszy post dam ci kilka rad odnośnie wrzucania materiałów:

* Cycki, cycki i cycki

Sorry, nie ma piwa, sam sobie dopowiedz dlaczego (i podciągnij spodnie bo ci majty widać)

I DO CAŁEJ WIELMOŻNEJ RESZTY WAĆPANÓW!

Proszę, kurwa, bardzo proszę nie wrzucajcie tego ścierwa z tą cholerną polonistką (chyba że będzie nago)!
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-03-13, 22:55 3
Pozytywne, bo sport jest, tylko chyba masy trochę mało?

Jupnik: odwalcie się od gościa trollu, bo on przynajmniej uprawia sport, a nie jak większość Internautów 24/7 przed ekranem.. zalane tłuszczem hamburgery, specjaliści od oceniania wszystkiego.

Piwko leci, jest pozytywnie!
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-03-14, 0:13 2
bieganie po mieście to już sport? zara będzie ekstremalne stanie w kolejce po meblościankę paździerzową
Zgłoś
Avatar
zwalazwala1 2014-03-14, 18:25 1
Połamania nóg
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie