18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-08-26, 5:34 2
Heh, patrzcie jak laska z fajką trzyma się drzwi dwoma palcami. Księżniczka
Jak nazywają się odpowiedniki Seby i Karyny z USA?
Zgłoś
Avatar
PoIleTeJagody 2019-08-26, 7:29 14
i prawidłowo a nie, kozaki a w ostatniej chwili odbijają ze swojego pasa i ustępują
Zgłoś
Avatar
bacio 2019-08-26, 8:27
Zjechał? Zjechał. Na chuj drążyć?
Zgłoś
Avatar
b................e 2019-08-26, 8:37
Tam to jest technologia. Latarnie włączają awaryjne.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-08-26, 9:29 1
Dwóch debili się spotkało na przytulanku. Tylko jeden "miał większego".
Zgłoś
Avatar
Don_Beck 2019-08-26, 10:56 3
Zajeżdżanie drogi, czyli cutting off jest w USA surowo karany. Kierowca czerwonego autka zapewne spokojnie się zatrzymał na poboczu, wezwał policję i patrzył jak ten dzban dostaje mandat.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-08-26, 16:09 3
Mors_Nigra napisał/a:

Dwóch debili się spotkało na przytulanku. Tylko jeden "miał większego".



Dwóch? Ja widzę jednego. Jeżeli uważasz, że koleś w czerwonym samochodzie powinien był dać się zepchnąć na prawy pas i zderzyć z kimś innym, albo z ogrodzeniem, to Cię chyba pojebało. Koleś po prostu kontrował w lewą stronę, aby nie dać się zbić na boczny pas i spowodować jeszcze większy karambol. Jak ten debil z lewego nieco odpuścił to siłą rzeczy przepchnęli się obaj w lewo. Hamowanie w tym momencie też by nic nie dało bo obniżając swoją prędkość zostałby odbity przez debila i tak czy siak skończyłby na innym pasie. Jak dla mnie to prawidłowo zareagował minimalizując ryzyko wtrącenia osób trzecich na tyle ile było to możliwe w tej zjebanej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Mendaszek 2019-08-26, 19:21
Cytat:

Hamowanie w tym momencie też by nic nie dało bo obniżając swoją prędkość zostałby odbity przez debila i tak czy siak skończyłby na innym pasie.



Co by zostal? Chcialbym poznac Twoj tok rozumowania, bo ni chuja nie rozumiem. Jak przyhamowujac mialby skonczyc na innym pasie? Jakby przyhamowal to bylaby taka akcja jak na filmiku, tylko troche wczesniej...
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-08-26, 21:53
Mendaszek napisał/a:

Co by zostal? Chcialbym poznac Twoj tok rozumowania, bo ni chuja nie rozumiem. Jak przyhamowujac mialby skonczyc na innym pasie? Jakby przyhamowal to bylaby taka akcja jak na filmiku, tylko troche wczesniej...



Sądzę, że hamowanie w tamtej sytuacji i próba odbicia w prawo skończyłaby się i tak uderzeniem auta z lewej, co następnie zaskutkowałoby przemieszczeniem przodu czerwonego samochodu na prawy pas w niekontrolowany sposób, podobnie jak zrobił to na końcu filmu agresor.
Twoja wersja także jest prawdopodobna, aczkolwiek założyłem, że ciemny pojazd mający większy pęd od czerwonego, z powodu jego zatrzymywania, odbiłby go aniżeli miałoby być to tak jak widać na końcu.
Zgłoś