18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56


Kolejna akcja z amerykańskimi hamburgerami z odznaką. Współpracuj albo kulka.

W skrócie:
Alejandro Natividad (ten co nagrywa) jechał w aucie razem z kolegą, który nagle dostał drgawek za kierownicą na światłach.

"Zapaliło się zielone światło i samochody zaczęły na nas trąbić. Nie reagował i miał nieskoordynowane ruchy."

Podszedł do nich policjant, żeby zobaczyć co się dzieje. Jego kumpel nagle odjechał 50 stóp dalej, skręcił i dopiero tam wysiedli z auta. Policjant postanowił wtedy wyciągnąć broń (pewnie dlatego, że kierowca to czarnuch). Kiedy jego kumpel ogarnął drgawki, natychmiast położył się na ziemi. Policjant wtedy wycelował w Natividada i też kazał mu się położyć. Najlepszy jest dialog z policjantem:
" - Na ziemię!
- Nic nie zrobiłem.
- Wiem. Na ziemię, do czasu aż to ogarnę."
Policja wypuściła go z pełnymi gaciami po 30 min siedzenia w radiowozie, a kumpla oskarżyli o bycie pod wpływem marihuaniny, chociaż podobno nie powoduje ataków drgawek.

Niestety koleś nie zrobił żadnych nagłych ruchów, więc nie ma materiału na harda.
Myślicie, że w Polsce policjanci powinni też mieć prawo do strzelania kiedy chcą, nawet w plecy jak koleś ucieka?

Zajebane z
wykop[.]pl/link/2220568/niewinny-facet-odmawia-posluszenstwa-wobec-celujacych-do-niego-policjantow/
photographyisnotacrime[.]com/2014/10/27/man-records-refusing-orders-cops-pointing-guns/


Pierwszy temat. Przygotowałem klatę na prysznic pomyj.
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-10-30, 1:15 6
stonoga już by nie żył
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-10-30, 1:26 42
Nie to abym bronił psa ale tam już tak jest albo położysz gościa na glebę albo zarobisz kulkę.

Mam znajomych w NY i nie raz się kładli. Poleżysz kilka sekund i masz spokój. Najgorzej mają cwaniaki znawcy prawa.
Gliniarz po trzech komendach połóż sie na ziemi ma prawo do ciebie strzelić;D
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-10-30, 2:35 7
Wychodzi na to że nasza Polska policja to jest nic w porównaniu z policją w USA, Policja może w ciebie strzelić zanim wylecisz do niej z łapami, mogą cię pałować na ziemi jak stawiasz opór... A u nas sami widzicie, policja użyła broni strzelając w nogi gościowi który startował i trąbili w TV i radiu przez 2 tygodnie czy dobrze zrobili czy źle
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2014-10-30, 5:34 13
W kraju w którym jest tak wielu brudasów, ciapatych, popierdoleńców nie ma co się dziwić że i policja ma inne podejście i inne prawa. Kładziesz się i masz spokój, w każdym innym przypadku możesz stanowić zagrożenie policjanta. Co taki bambu ma w głowie, chuj wie czy zaraz mu nie odpierdoli (wiem - tu czarnuch leży - widocznie jest prawidłowo wytresowany). Także rilaks i cieszcie się że w Polsce tak nie ma, a połowa prawilniaków z blokowisk może jeszcze mocniej odetchnąć z ulgą bo codziennie by miała karnego jeżyka na chodniku.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-10-30, 7:03 3
wudun napisał/a:

Nie to abym bronił psa ale tam już tak jest albo położysz gościa na glebę albo zarobisz kulkę.

Mam znajomych w NY i nie raz się kładli. Poleżysz kilka sekund i masz spokój. Najgorzej mają cwaniaki znawcy prawa.
Gliniarz po trzech komendach połóż sie na ziemi ma prawo do ciebie strzelić;D


Pierdolisz jak potłuczony. Jeśli nie robisz gwałtownych ruchów, nie masz niebezpiecznego narzędzia i zachowujesz się normalnie nikt do Ciebie nie strzela.
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2014-10-30, 7:21 5
to jest USA ... gdy policja rozkazuje bo w okolicy zajebali murzyni białego chłopaka to każdy murzyn w mieście już swoje prawa zna ... Policja się też boi czy jakiś czarny idiota nie wyskoczy z maczetą i nie utnie im głowy w imie islamskiej sekty lub aby dostać się do ganku ...

Zamiast kręcić filmiki to powinni pomagać im pozbywać się czarnej zarazy ... nie pracują , sprzedają dragi napadają mordują i okradają innych z tego żyją + od państwa wyciągają ile się da a potem mówią że im źle i niedobrze ... USA umiera bo biali zapierdalają do pracy aby zarobić na podatki aby murzynów utrzymywać a potem słyszą że biali to rasiści ... ! a murzyni itak ich potem okradają ... Policja nie powinna łapać dilerów itp odrazu powinni zabić ich na miejscu i zostawić by inni widzieli albo zaczną zyć jak ludzie albo WON do afryki tam nie ma pomocy społecznej itp
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2014-10-30, 7:45
Zatkało kakao!
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-10-30, 8:17 4
Cytat:

nie pracują , sprzedają dragi napadają mordują



Co za świat, nawet dragi już napadają i mordują....
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2014-10-30, 9:48 1
Cytat:

Jego kumpel nagle odjechał 50 stóp dalej, skręcił i dopiero tam wysiedli z auta.


O to się kurwa rozchodzi, skąd policjant ma wiedzieć czy to nie jest ćpun i nie spierdala bo pod siedzeniem ma paczkę kokainy?
Niewinny to może był (chociaż wątpię bo kolor skóry temu przeczy), ale policjant zrobił co trzeba, powinien im jeszcze wpierdolić paralizatorem za niewykonywanie poleceń.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-10-30, 9:52 1
filmujący pod koniec filmiku sie rozpłakał?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-10-30, 12:45 6
w/g mnie gość który w US nie wykonuje poleceń policjanta z gnatem wycelowanym w czoło - ma albo jaja ze stali albo jest kompletnym debilem.
Zgłoś
Avatar
Taboret_Bolt 2014-10-30, 15:06
Michael_Myers napisał/a:

filmujący pod koniec filmiku sie rozpłakał?


Tak. Dodatkowo autor filmiku jest byłym wojskowym, który służył przez 2 lata.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-10-30, 19:46
Tak się kończy łatwy dostęp do broni. Policja boi się każdego ponieważ może być nieźle uzbrojony. Mają dosyć dużą szansę na trafienie na kogoś z bronią palną to wolą się zabezpieczyć.
Zgłoś
Avatar
szejq 2014-10-30, 20:04 2
Polska policja doskonale zna się na łapaniu strasznych przestępców, nowotworów współczesnego świata, czarnych owiec społeczeństwa jakimi są pijani rowerzyści... Nosz kurwa, rozumiem jak ktoś jedzie wężem ale gościa po "setce" zatrzymać sto metrów przed domem i wpierdolić 250pln mandatu??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie