18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Siriuz 2023-10-24, 18:55 71
Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.
Zgłoś
Avatar
Kylpa123 2023-10-24, 19:03 14
Już wiem czemu gówno na brązowy kolor...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-10-24, 19:18 17
Aż się prosiło z buta w ryj wyjebać czarnej gnidzie.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-10-24, 19:26 5
Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, chuj mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka
Zgłoś
Avatar
Keritt 2023-10-24, 19:32 31
Największym błędem białego człowieka było zdjęcie smoluchom kajdan i danie im wolności.

Igorek95 napisał/a:

Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, chuj mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka



To degenerat i to degenerat, to zjebane i to zjebane. Po co sobie zanieczyszczać cywilizację odpadami?
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-10-24, 19:34 2
Keritt napisał/a:

Największym błędem białego człowieka było zdjęcie smoluchom kajdan i danie im wolności.
To degenerat i to degenerat, to zjebane i to zjebane. Po co sobie zanieczyszczać cywilizację odpadami?



Znam jednego geja, i poza tym że można się z niego pośmiać, to normalny człowiek, skrajności są złe, a ludzie jakoś dziwnie do nich zawsze dążą i nigdy nie będzie dobrze
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-24, 20:32 14
Igorek95 napisał/a:

Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, chuj mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka



Za mało tęczowych zjebów widziałeś? Nie przeszkadza Ci, że tęcza teraz kojarzy się z kiłą i syfilisem? Nikt nie ma problemu z tym kto co robi w łóżku. Problem jest kiedy robią to na ulicy albo "edukują" dzieci w szkołach. Z murzynkami też nikt nie ma problemu dopóki zachowują się jak ludzie.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-10-24, 21:34 2
W 15 sekundzie powinien wyjąć shotguna.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-25, 0:03 1
Głodna małpa, to wredna małpa.
A tu jeszcze w stadzie i chce zaimponować samicy...
Co one tam w ogóle pierdolą? Rozumie ktoś te kwiki pawiana?

Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Na Antarktydę! I jak znam życie, to im śniegu zabraknie.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-10-25, 3:27 2
Igorek95 napisał/a:

Znam jednego geja, i poza tym że można się z niego pośmiać, to normalny człowiek, skrajności są złe, a ludzie jakoś dziwnie do nich zawsze dążą i nigdy nie będzie dobrze



Wystarczy, że twój cwel wyjdzie poza strefę komfortu, i zobaczysz jaki to fajny gostek. Zaburzony, chory łeb to zaburzon i chory łęb. Nic tego nie zmieni. Pedał=pedofil i pies ich jebał.
Zgłoś
Avatar
rob-855 2023-10-25, 4:17
bylo przed wczoraj na twiter.......... i jest w chuj wiecej
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2023-10-25, 7:54
nie dość że oddali pieniądze to małpy musiały na złość zrobić burdel dodatkowo
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-10-25, 9:49
Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Co do gunwolicych pełna zgoda, ale w przypadku lgbt+ to bądź na tyle honorowy aby zrezygnować ze wszystkich pomysłów i wynalazków osób homo. Trochę się cofniesz w rozwoju. Też mnie lgbt wkurwia, ale gdyby nie taki Turing na przykład, nie miałybym roboty.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-25, 11:29 1
izurial napisał/a:

Co do gunwolicych pełna zgoda, ale w przypadku lgbt+ to bądź na tyle honorowy aby zrezygnować ze wszystkich pomysłów i wynalazków osób homo. Trochę się cofniesz w rozwoju. Też mnie lgbt wkurwia, ale gdyby nie taki Turing na przykład, nie miałybym roboty.



Jestem pewien, że Turing nie biegał z tęczowymi flagami na paradach.
Zgłoś