18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
kedzior242 2023-09-27, 11:07 24
Ogólnie to chuj mu w dupę ale czy ten goryl zaczął do niego strzelać za rzut Sprite'm w okienko ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-27, 11:35 55
Wolałbym mieszkać na warszawskiej pradze/grochowie paradując w koszulce lecha poznań po północy niż mieszkać w tamtym czarnuchowie.
Zgłoś
Avatar
together.poland 2023-09-27, 11:39 6
VeIture napisał/a:

Wolałbym mieszkać na warszawskiej pradze/grochowie paradując w koszulce lecha poznań po północy niż mieszkać w tamtym czarnuchowie.



Z jedną nogą to byłbyś szczęśliwy gdybyś mógł paradować gdziekolwiek, nie oszukujmy się.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-27, 12:54
kedzior242 napisał/a:

ale czy ten goryl zaczął do niego strzelać za



Tak, debil zaczął wojnę, ale przyszedł na nią bez broni palnej.
A goryl ją miał...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-27, 13:09 7
together.poland napisał/a:

Z jedną nogą to byłbyś szczęśliwy gdybyś mógł paradować gdziekolwiek, nie oszukujmy się.



Na paradzie pederastów i pedofilów mnie nie uraczysz mimo wszystko.
Zgłoś
Avatar
Alosza 2023-09-27, 13:11 1
Biały ma zawsze Rację.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-09-27, 14:00 1
kedzior242 napisał/a:

Ogólnie to chuj mu w dupę ale czy ten goryl zaczął do niego strzelać za rzut Sprite'm w okienko ?



Dlaczego go pani zastrzeliła? Rzucił we mnie spritem ...
Zgłoś
Avatar
turor 2023-09-27, 14:05
~VeIture napisał/a:

Na paradzie pederastów i pedofilów mnie nie uraczysz mimo wszystko.



Marsz miliona serc odpada....
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-09-27, 16:03 4
~VeIture napisał/a:

Na paradzie pederastów i pedofilów mnie nie uraczysz mimo wszystko.



Byłeś kiedyś na Pradze czy tak z sentymentu do lat 80 opowiadasz? Tamta Praga Północ umarła dawno temu. Takiego wysypu pedalstwa jak tam to chyba nie uraczysz nigdzie, nawet na śródmieściu. Ostatnio przechodziłem obok liceum niedaleko dworca wileńskiego - 3/4 homo. Panny obowiązkowo różowo/zielono/fioletowe włosy, co drugie to emo, chłopaki w takich ciuchach i fryzurach, że jeszcze 10 lat temu do domu by w kawałkach wrócili.
Zgłoś
Avatar
htp 2023-09-27, 16:30
~VeIture napisał/a:

Wolałbym mieszkać na warszawskiej pradze/grochowie paradując w koszulce lecha poznań po północy niż mieszkać w tamtym czarnuchowie.



Mieszkałem tam wiele lat, nikt nie zwracał uwagi na moje koszulki.
Praga i Grochów piszemy z dużej litery. Nawet jak się ich nie lubi.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-09-27, 20:02 1
kedzior242 napisał/a:

Ogólnie to chuj mu w dupę ale czy ten goryl zaczął do niego strzelać za rzut Sprite'm w okienko ?



Nie, powiedział jej że jest ulaną kurwą a ona się obraziła mimo tego że jest ulaną kurwą.
Zgłoś
Avatar
czodA13 2023-09-27, 20:10
~VeIture napisał/a:

Wolałbym mieszkać na warszawskiej pradze/grochowie paradując w koszulce lecha poznań po północy niż mieszkać w tamtym czarnuchowie.



w dupie byles to i gowno Ci sie marzy
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2023-09-28, 9:35
Ciul, w Polsce jest jak jest, ale dobrze wiedzieć że jakaś czarna małpa z MC Donalds nie wyciągnie nagle spluwy i nie zacznie w Ciebie strzelać. Eh.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-09-30, 1:00
BartusUkF napisał/a:

akaś czarna małpa z MC Donalds nie wyciągnie nagle spluwy



A kogo obchodzą jakieś małpy z MD? Tam i tam i tak jest tylko karma dla małp. Ludzie tam przecież nie chodzą, więc niech się strzelają ile chcą.
Zgłoś