18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Niezręczność
burkinafaso • 2016-02-27, 22:32
Gość wpierdolił się w niezły kanał, umówił się z najlepszą koleżanką żonki na jebanie u niej w domu, ale tam czekała go niemiła, bo koleżanka nie była sama
Zgłoś
Avatar
mongoloid 2016-02-27, 22:46 33
Ruda ładniejsza!
Zgłoś
Avatar
burkinafaso 2016-02-27, 22:50 9
mongoloid napisał/a:

Ruda ładniejsza!


Obydwie są całkiem spoko, więc rozumiem, że to był za trudny wybór dla niego i wziął obie, a tu taki zonk..
Zgłoś
Avatar
towelie 2016-02-27, 23:00 124
Logika kobiety najpierw bierze sobie bad boya, kobieciarza bo ją kuciapa swędzi , a potem płacz bo ją zdradza.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2016-02-27, 23:19 1
Oj biedaczek nie będzie już się wodził motocyklem. Pójdzie na alimenty.
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2016-02-27, 23:32 1
Jebany wpadł jak śliwka w kompot.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-02-27, 23:44 1
ma dzieciaka pewnie wybaczy
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-02-28, 0:42 52
Niech sie cieszy, ze facet nie ma na imię Ahmed, bo by jeszcze obie dostały wpierdol za pyskowanie i chodzenie bez prześcieradła na głowie.
Zgłoś
Avatar
khejit 2016-02-28, 1:07 15
Przyjemna scenka. Szkoda że najpierw ruda nie dała mu dupy i żonka nie wyskoczyła z szafy, jeszcze przyjemniej by się oglądało
Zgłoś
Avatar
kaelem 2016-02-28, 1:11 1
Musiał pić ostro, w dzień ślubu bardziej. Ona nie ma cycek! Rozumiem typa.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-02-28, 1:21 13
Kurwa przecież to cichodajki w chuj, rozpoznam taki materiał na jebaną milę.

Fajne obydwie ale nie wierzyłbym takiej (jednej czy drugiej) nigdy
Zgłoś
Avatar
xorxor 2016-02-28, 1:24 1
a mnie to żona umówiła na jebanie z najlepszą koleżanką... podobno dla obu debiut w temacie girl-on-girl ale jakoś mi wyglądało podejrzanie sprawnie. nie obraziłem się .
Zgłoś
Avatar
Nevertheless 2016-02-28, 1:37 35
xorxor napisał/a:

a mnie to żona umówiła na jebanie z najlepszą koleżanką... podobno dla obu debiut w temacie girl-on-girl ale jakoś mi wyglądało podejrzanie sprawnie. nie obraziłem się .



A potem się obudziłeś w klejącej się pościeli?
Zgłoś
Avatar
qhash 2016-02-28, 2:24 2
towelie napisał/a:

Logika kobiety najpierw bierze sobie bad boya, kobieciarza bo ją kuciapa swędzi , a potem płacz bo ją zdradza.



"logika kobiety" że co kurwa ?
Zgłoś
Avatar
i................n 2016-02-28, 4:28 5
towelie napisał/a:

Logika kobiety najpierw bierze sobie bad boya, kobieciarza bo ją kuciapa swędzi , a potem płacz bo ją zdradza.



one są tak uwarunkowane genetycznie. taki bad-boy może przekazać silniejsze geny, które pozwolą przetrwać potomstwu zapewnia też potencjalnie lepszy byt bo jak wiadomo z agresją kojarzy się większa aktywność. Chociaż obecnie nikt nie musi bronić maczugą jaskini instynkty pozostały. Dlatego nie chcemy ruchać grubych kobiet bo nas instynkt podpowiada nam chorobę, złe warunki genetyczne dla potomstwa a jara nas wysportowany, zdrowy płaski brzuszek. Można z tym walczyć, ale nie da się tego w sobie zabić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie