18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bantol 2021-09-10, 8:59 2
Zgłoś
Avatar
venezia21 2021-09-10, 9:09 3
Dobrze go do muru docisnęła
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2021-09-10, 9:24 8
Chyba siły Audi Q5 z napędam quattro
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-09-10, 9:28 1
ten tam drze tą pizdę "polizajen rufen" a tamci jakby usłyszeli to pewnie by mu jeszcze wjebali że "zabawę" przerywa
Zgłoś
Avatar
Jestembogiem_uswiadom 2021-09-10, 11:36
Piasek jest ciepły ale dlatego że komórka mi dzwoni. Idę se swalic do plakatu Michela Jacksona
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-09-10, 11:41 5
Mam wrażenie że był jeszcze ciąg dalszy...
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-10, 11:53 2
Chyba nie tylko Ją walił w dupe.. Ale się niestety dowiedziała
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-09-10, 12:11


Zgłoś
Avatar
Zbora6969 2021-09-10, 13:10 7
Kurwa to audi jakieś pancerne? Ford cały wygnieciony a u tej wkurwionej zmywarki nawet zderzak nie pękł.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2021-09-10, 13:39
Ciekawe o co się popsztykali. Może on kupił tą renówkę, a ona nie lubi chujowych samochodów. Zresztą Q nie lepsze
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-09-10, 13:46 14
I jaka to siła? Mąż będzie musiał zapłacić za naprawę dwóch aut [najpewniej utratą zniżek ubezpieczenia, ale zawsze...] i jak znajdzie ten filmik to jeszcze pewnie jej wywali lepca. Tępa dzida, jestem niemal pewien, że gość miał prawo się na nią wkurwić. Dzisiaj jadę sobie S2 i jakaś jebana blond idiotka... no 3 pasy, 3 pasy wolne w zasadzie, a ta jedzie za tirem prawym pasem, jadę 130-140, a ta nagle wypierdala mi przed maskę, zacząłem hamować, wpadłem w mini poślizg, jednocześnie oczywiście [ech] trąbiąc. Co robi człowiek gdy tak spierdoli i widzi w lusterku, że auto zbliża się bardzo gwałtownie? Dodaje gazu. Blond idiotka wcisnęła hamulec, gdybym nie zjechał na lewy pas, miałbym dzwona. Doganiam kurwę, lekko zatrąbiłem by chociaż... nie wiem... pokazała przepraszający gest, a ta mi pokazała fucka.

Serio rozumiem typa, 99% takich chujowych manewrów na drodze miałem właśnie z udziałem kobiet, mam w dupie poprawność, nie potrafią prowadzić, nie potrafią skupić się na jeździe, trzymać koncentracji, a ten filmik to tylko kolejny z morza przykładów, że nie mają też psychiki do tego by unieść swoje błędy.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-09-10, 14:02
Po 3m-cach dupczenia zakomunikował że o ślubie mowy nie ma.
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-09-10, 15:17 1
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Piasek jest ciepły ale dlatego że komórka mi dzwoni. Idę se swalic do plakatu Michela Jacksona



Dzwonią pewnie z psychiatryka bo im zjebałeś... Co ty w ogóle pierdolisz człowieku...
Zgłoś
Avatar
zakooo 2021-09-10, 16:07 1
Policeman napisał/a:

I jaka to siła? Mąż będzie musiał zapłacić za naprawę dwóch aut [najpewniej utratą zniżek ubezpieczenia, ale zawsze...] i jak znajdzie ten filmik to jeszcze pewnie jej wywali lepca. Tępa dzida, jestem niemal pewien, że gość miał prawo się na nią wkurwić. Dzisiaj jadę sobie S2 i jakaś jebana blond idiotka... no 3 pasy, 3 pasy wolne w zasadzie, a ta jedzie za tirem prawym pasem, jadę 130-140, a ta nagle wypierdala mi przed maskę, zacząłem hamować, wpadłem w mini poślizg, jednocześnie oczywiście [ech] trąbiąc. Co robi człowiek gdy tak spierdoli i widzi w lusterku, że auto zbliża się bardzo gwałtownie? Dodaje gazu. Blond idiotka wcisnęła hamulec, gdybym nie zjechał na lewy pas, miałbym dzwona. Doganiam kurwę, lekko zatrąbiłem by chociaż... nie wiem... pokazała przepraszający gest, a ta mi pokazała fucka.
Serio rozumiem typa, 99% takich chujowych manewrów na drodze miałem właśnie z udziałem kobiet, mam w dupie poprawność, nie potrafią prowadzić, nie potrafią skupić się na jeździe, trzymać koncentracji, a ten filmik to tylko kolejny z morza przykładów, że nie mają też psychiki do tego by unieść swoje błędy.



O tutaj : tablica-rejestracyjna.pl/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie