18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
161ZT650 2012-05-27, 2:12 10
Pank bez zębów, nacjonalista szanujący 88 i powiązany ideŁałowiec, starczy.
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2012-05-27, 2:51 1
a te kurwy chodzą dziś wokół nas....
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-05-27, 3:15 1
Fuck the Nazi !
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-05-27, 8:49 34
Przecież każdy prawdziwy polak wielbi i szanuje adolfa hitlera. Przecież swastyki w sam raz pasuje do polskiej flagi. A sieg heil i wymachiwanie prawą łapką, nie ma nic wspólnego z adolfem, przecież to rzymski salut. Nawet gostek w 3.50 powiedział że szanuje adolfa za to co zrobił. Przecież rozpierdolenie polski i wyniszczanie polaków to nic złego. Co wy chcecie od nich, dobre dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych od dr martensa. Może trochę (albo nawet bardzo) brakuje im edukacji, ale w sumie po co komu mózg.
Zgłoś
Avatar
preliator 2012-05-27, 11:12 5
Chłopakom po prostu się nudzi w życiu, lubią się napierdalać. Szkoda tylko, że dorabiają do tego ideologię, którą próbują usprawiedliwiać swoją agresję. Jeśli prawica chce być poważnie traktowana w tym kraju, to powinna się odciąć od takiego bydlactwa (od moherów też). A jak mają za dużo energii i nie potrafią jej należycie spożytkować (np. pomagając rodzicom czy pracując na dziecko) to wysłać do kamieniołomu.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-05-27, 12:10 7
Fajnie ale te nigdy więcej same jest rasistami

ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title,Antyrasistowska-zenada-w-Gdansku,wid...

Ostatnio w superwizjerze w tvn był reportaż i biedne lewaczki z zasłoniętymi facjatami i zmienionym głosem jeździli po moim mieście i pokazywali kto jest rasistą. Z tego rozumowania lewactwa wynikało, że 99% Białegostoku to skrajne prawaki, faszyści, rasiści, naziści
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-27, 15:05 10
preliator napisał/a:

Jeśli prawica chce być poważnie traktowana w tym kraju, to powinna się odciąć od takiego bydlactwa (od moherów też).

Pytanie nr. 1 - jeżeli prawica odetnie się od neofaszystów i moherów (czyli swoich jedynych wyborców) to przecież zostanie tam pusta sala!

A co do filmu - od 1997 roku wiele się zmieniło na polskiej scenie - min nie ma już praktycznie punków i skinów (a były to bardzo silne ruchy w latach 90tych), więc jest on mocno nieaktualny, teraz neofaszyści starają się za wszelką cenę odcinać od zafascynowania ideami rasizmu, antysemityzmu i ksenofobii promując tzw. idee patriotyzmu Prawdziwego Polaka = kult przedwojennych organizacji prawicowych, gloryfikacja walki partyzanckiej, aktywnego oporu w II WŚ, liczne nawiązania do historii. Jest to czasami niezamierzenie śmieszne, gdy np. łysi zaklinają sie, że popularne "pięc piw" czyli hailowanie to ich "salut rzymski" który był oficjalnym pozdrowieniem przedwojennego ONR (co jest oczywiście bzdurą - paramilitarna młodzieżówka ONR witała się tradycyjnym salutem wojskowym dwoma palcami do czapki) a z drugiej strony - gdy gloryfikuje się ludzi z ONR, którzy zginęli w obronie Żydów jednocześnie samemu rzucając na prawo i lewo antysemickie i rasistowskie hasła.
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-05-27, 17:34 1

Zwróćcie uwagę, że ten łysy z ostającymi uszami próbuje formować zdania (naziol). Czasem nawet mu wychodziło. Aż miałem ochotę dac mu banana w nagrodę. Taka małpka fajna
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-05-28, 1:45 1
ten z odstającymi uszami pierwszy by do pieca poszedł, przeciez nazisci zabijali też upośledzonych umysłowo
Zgłoś
Avatar
dangda 2012-05-28, 21:25
tylko ze nie wiem, jak ostatnie 4 grupy maja sie do sluzenia Polsce ;p
Zgłoś
Avatar
injenero 2012-05-29, 12:03 3
Większość tych ,,patriotów'' powinna popełnić samobójstwo żeby usunąć tępe jednostki z rasy.
Zgłoś
Avatar
1488 2012-05-29, 12:25 2
jestem rasustą,antysemitą i homofobem....i czuje sie siwetnie..NORMALNIE!
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-05-29, 12:48 20
"Nigdy więcej" - pierdolone syjonistyczne, skrajnie lewackie ścierwo, popierające pedalstwo i inne zboczenia ... daleko mi do naziolstwa czy prawicowych rewizjonistycznych poglądów, ale tego czerwonego gówna nie trawię. Banda jebanych przygłupów bez wyobraźni i honoru ...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-29, 12:57 1
to ten filmik dali na stronie Uefa Euro 2012 w kąciuku o Polsce?

a najbardziej rozpierdalają mnie slogany typu " Polaku co uczyniłeś dla swojej ojczyzny"

najebałem trzem niemcom i nasrałem na flage brytanii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie