18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Nisko ...
Neuf • 2012-11-15, 13:54


Cieszę się tylko ,że u mnie jest kilka odcinków drogi po których da się na takim prześwicie polatać. Autko me troszkę inne i delikatnie wyższe
Zgłoś
Avatar
adik300i 2012-11-16, 10:25
HAL-9000 napisał/a:


W sumie jazda zimą za takim showmanem jest zawsze przyjemna. Jak gdzieś nie pójdzie bokiem to przynajmniej odrzuci cały bajzel z jezdni na bok.



Na zimę gwint skręca się do góry

Mi się gleba podoba, niestety nie wszędzie są ładne drogi
Low & Slow
Zgłoś
Avatar
ascetoholik 2012-11-16, 10:57
Bez problemu mógł przejechać tam obok
Zgłoś
Avatar
Dieeiervonsatan 2012-11-16, 11:10
Nie trąb zjebie bo jadę na glebie:) !
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2012-11-16, 11:11
Piękne e39, gleba jak najbardziej zajebista, w każdym samochodzie gleba i fajna felga poprawia jego wygląd. Niektórzy maja samochód do jazdy a nie którzy dbaja o niego i wkładaja sporo hajsu. Ty siedzisz przed kompem i hejtujesz a pewnie na sprzęt do kompa/gry/konsole etc wydałeś tyle, za ile mogłeś kupić już samochód i coś fajnego z nim zrobić;p

NISKO I SZEROKO!
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-11-16, 12:16
moda na hadkorowa glebe wziela sie od tego, ze im nizszy srodek ciezkosci, tym lepsze prowadzenie w zakretach. teoretycznie uzasadnione jest to osiagami. ale takie cos to przesada! niczemu nie sluzy, jeszcze jak samochod pod maska ma max 200KM to dla mnie jest to nieporozumienie. german style? JDM? wiecie co przedewszystkim powinno liczyc sie w tych stylach? moc i osiagi!
jak dla mnie samochod jest dobry jezeli spelnia sie w jakims zadaniu. moga byc samochody:
oszczedne, pakowne, terenowe, szybkie. wszystkie, ktore nie spelniaja zadnego z tych warunkow sa do dupy
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2012-11-16, 12:22
@upup

ale nie można tak generalizować, ja w swoje drugie auto wkładam kupę hajsu i dla mnie liczy się przede wszystkim to co można nim zrobić - czyli jazda na limicie, sprawdzanie na ile pozwala zawieszenie, opony

kompletnie nie rozumiem ludzi którzy podniecają się tym, że mają auto 4cm od ziemi i nie mogą wyjechać z garażu bez podstawiania desek Oo
Zgłoś
Avatar
marcin_p 2012-11-16, 12:27
Żona: Kochanie rodze!! Jedźmy szybko do szpitala!! AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mąż: Czekaj sprawdze na google.maps drogę bez progów zwalniających...
Zgłoś
Avatar
elCzachorro 2012-11-16, 14:46
e39 to jedna z najładniejszych bawarek. Na szczęście jej ceny nie spadły jeszcze tak nisko by zajęli się nią disco polowi tunerzy.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-16, 15:22
adik300i napisał/a:



Na zimę gwint skręca się do góry

Mi się gleba podoba, niestety nie wszędzie są ładne drogi
Low & Slow



Jak się ma gwint. Statystyczny tuner to mistrz łączenia ledów i przycinania sprężyn.
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-11-16, 15:35
mam podobnie w moim audi.... fabrycznie pod silnikiem przeswit wielkosci piesci mam... tylko w tym roku poszly juz 2 miski olejowe bo aluminiowe sa....
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2012-11-16, 16:32
Jak ja uwielbiam czytać te kłótnie polaczków na temat BMW i gleby i słuchania "dicho i shit hopu".

Czyli tak: mam mieć samochód taki, żeby się komuś podobał, mam słuchać muzyki takiej jaka podoba się innym, ma palić mało. Co Was to gówno obchodzi ile pali? Skoro ktoś kupuje sobie BMW z silnikiem 2.5 i pali załóżmy ponad 10 to raczej to przemyślał i skoro kupuje to będzie go na to stać. Nie bronie tutaj wszystkich posiadaczy BMW bo większość bmw (serii 3) to marny tuning(wieś tuning) i właśnie tacy ludzie którzy nie dbają o samochody tworzą stereotyp(opinie) o posiadaczach BMW:

z tego co słucham w szkole to tak:
- bmw dużo pali
- (konkretny model) e36 jest STARE, KWADRATOWE - ale że się nie psuje to jakoś nikt się nie przyczepił(jak się dba to się nie psuje)
- bo BMW
- napęd na tył
- jeżdżą nimi dresy i słuchają rapu
- bo niemieckie(yyy audi np. też jest niemieckie i chuj? dlatego jest słabe czy gorsze?)
- gnije (huehue, które auto nie gnije? wracamy do punktu wyjścia - kto nie dba ten nie ma)

Myślę że takie badziewne komentarze piszą ludzie którzy nie mają własnego zdania jak i własnego pojazdu bo by wiedzieli że szanuje się każdy samochód jaki się ma.
Zgłoś
Avatar
kecajpct 2012-11-16, 21:23
UP
Dziękuje że mnie wyręczyłeś bo sam bym tego lepiej nie ujął. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, dlaczego większość tutaj przypierdala się do hip hopu? Jakoś wole posłuchać muzykę z przekazem przy której trzeba dosyć często ruszyć głową. Opa opa gangcwel stajl
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-16, 23:03
elCzachorro napisał/a:

e39 to jedna z najładniejszych bawarek. Na szczęście jej ceny nie spadły jeszcze tak nisko by zajęli się nią disco polowi tunerzy.



nieeeee wcale

kecajpct napisał/a:

UP
Dziękuje że mnie wyręczyłeś bo sam bym tego lepiej nie ujął. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, dlaczego większość tutaj przypierdala się do hip hopu? Jakoś wole posłuchać muzykę z przekazem przy której trzeba dosyć często ruszyć głową. Opa opa gangcwel stajl


jak hip hop ma dla ciebie przekaz to ja też mam
zrób sobie zastrzyk z amelinum i nie zabieraj innym tlenu
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-11-17, 0:20
Kriski napisał/a:

Lambo i tak nie przebije



Achh... autko moich marzeń i snów.
Zgłoś