18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
poligon6 2020-04-03, 13:24 58
Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.

Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.

Co do weta te chuje teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.
Zgłoś
Avatar
tambus1111 2020-04-03, 14:17 1
ten piesek to sadol lubi jajkami tarmosić po schodach
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2020-04-03, 14:48 11
Specjalnie starzy dręczą poligonka. Widać, że idiota i nie ma co mu czasu poświęcać, jednak dają mu internet żeby się socjalizował.

Zrobiliby by światu i Sadolowi przysługę i zdzielili kołkiem w łeb w za szopą i zakopali pod płotem. Mogą nawet tulejkę zasadzić.

Co do lekarzy to te chuje teraz nie chcą się zamykać w psychiatrykach bo trzepią kasę na leczeniu idiotów, wiedząc, że to daremne.
Zgłoś
Avatar
Krypt0 2020-04-03, 15:24 20
up. Ja tam czekam na kom. polgona, przynajmniej facet jakiś poziom sadola podtrzymuje, a nie pizdowate myślenie które ostatnio się tu chamsko wdarło
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-04-03, 15:55 2
Głupi jak wszystkie psy.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-04-03, 16:26 3
poligon6 napisał/a:

Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.
Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.
Co do weta te chuje teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.



Bzdura, ja swojego normalnie uśpiłem. Weterynarz tylko wziął hajs za utylizacje zwłok bo to jednak duże miasto, blok, a do lasu nie chciało się jechać.
Tak samo u wuja na wsi, dogadana Pani weterynarz przyjechała, zrobiła zastrzyk i potem zakopaliśmy wilczura pod płotem.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-04-03, 17:16 3
hfbnmiuytp napisał/a:

Bzdura, ja swojego normalnie uśpiłem. Weterynarz tylko wziął hajs za utylizacje zwłok bo to jednak duże miasto, blok, a do lasu nie chciało się jechać.
Tak samo u wuja na wsi, dogadana Pani weterynarz przyjechała, zrobiła zastrzyk i potem zakopaliśmy wilczura pod płotem.



Ja się akurat spotkałem 2 razy z przypadkiem o którym mówi Poligon
Zgłoś
Avatar
S................e 2020-04-03, 18:38 1
poligon6 napisał/a:

Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.
Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.
Co do weta te chuje teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.



A wyjebanego na poligonie pytał ktoś o coś?
Nie to morda w kubeł i do budy
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-04-03, 18:56 1
mygyry napisał/a:

Ja się akurat spotkałem 2 razy z przypadkiem o którym mówi Poligon



no jak idziesz i chcesz uśpić zdrowego psa to nie chcę, albo młodego którego można bez problemu odratować

Krypt0 napisał/a:

up. Ja tam czekam na kom. polgona, przynajmniej facet jakiś poziom sadola podtrzymuje, a nie pizdowate myślenie które ostatnio się tu chamsko wdarło



jaki facet, jaki poziom ? zwykły internetowy troll który pierdoli komentarze pod publiczkę że by nachapać się wirtualnych browarów
do tego przypierdalający się i ubliżający, sadol sadolem ale to jest poziom ?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-04-03, 19:06 1
Hrabia Drapula napisał/a:

no jak idziesz i chcesz uśpić zdrowego psa to nie chcę, albo młodego którego można bez problemu odratować



Stary głuchy pies, weterynarz stwierdził, że jest zdrowy tylko stary to nie i chuj, miesiąc później dostał paraliżu i zdechł przy budzie zanim miał konował czas podjechać
Zgłoś