18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
UBcjaPOLSKA 2016-03-17, 19:36
No, powiedzmy... Ani to śmieszne, ani super błyskotliwe, ale w sumie się nadaje.
Niech kurwy zobaczą.
Zgłoś
Avatar
nelbox 2016-03-17, 19:36 16
jeżeli ta zasada brzmi "nie czytajcie dowcipów mateusosa" to jestem za
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-03-17, 20:23 49
Ci co pierdolą, że studenci prawa się chwalą swoim kierunkiem, już chyba prześcigli ich w pierdoleniu o ich pierdoleniu
Zgłoś
Avatar
hudziel 2016-03-17, 20:31 1
Tak samo jak z klubem mimów.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2016-03-17, 22:04 13
Przyszedł raz do mnie do firmy taki jeden darmowy stażysta z urzędu pracy... Pierwszy dzień w pracy dostał do ręki miotłę. Od razu zaczął się rzucać że on jest przecież po studiach prawniczych. Kurwa, no tak nie będzie z nim łatwo. Dobra, student, wszystko Ci wyjaśnimy- więc to urządzenie to jest miotła, a używa się jej tak...
Zgłoś
Avatar
C................c 2016-03-18, 15:43 6
Widzę że tu powyżej się paru studentów prawa znalazło
Zgłoś
Avatar
kam332 2016-03-18, 15:56
jjjkkkfff napisał/a:

Przyszedł raz do mnie do firmy taki jeden darmowy stażysta z urzędu pracy... Pierwszy dzień w pracy dostał do ręki miotłę. Od razu zaczął się rzucać że on jest przecież po studiach prawniczych. Kurwa, no tak nie będzie z nim łatwo. Dobra, student, wszystko Ci wyjaśnimy- więc to urządzenie to jest miotła, a używa się jej tak...



A na jakie stanowisko przyszedł pracować?
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2016-03-18, 15:56
Ostatnio się tak uśmiałem krojąc cebule...
Zgłoś
Avatar
1408 2016-03-18, 15:59 1
Studiuję prawo, więc wiem, że raczej do tego nie dojdzie.
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2016-03-18, 16:02

Jeżdżenie po studentach prawa zrobiło się już tak nudne, że tylko jacyś pierdoleni idioci po nieudanej hemisferektomii dalej wrzucają te bzdury i się tym podniecają. To samo tyczy się żartów z wegetarian, Wojtyły, religii i żydów...chociaż nie, dowcipy o żydach zawsze będą śmieszne (w końcu sam Jahwe chciał, żeby wszyscy nienawidzili jego naród.)

Nie, nie jestem studentem prawa. Studiuje kognitywistykę.

Tak, tak samo jak student prawa będę w przyszłości bezrobotny...jebany śmieszku z gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2016-03-18, 16:04 9
w sumie to chyba już obowiązuje, bo nigdy nie słyszałem, żeby student prawa mówił coś o fightclubie
Zgłoś
Avatar
Mashe 2016-03-18, 16:11 13
Ostatnio na trasie Przemyśl - Wrocław jechałam w przedziale z kilkoma panami. Zwykle w nosie mam towarzystwo, no ale w końcu spojrzałam z kim jadę. Przede mną koleś - zwykły jakich wielu, ale widzę, że patrzy. To też patrzę. A ten sięga do torby i wyciąga kodeks karny. I od tej pory świat nie istnieje. Najlepsze, że patrzył wieki w jedną kartkę i jestem pewna że z tym nieobecnym wzrokiem to była zwykła poza. Nie minęła cholerna minuta, a chłopak po mojej prawej patrzy na kolesia numer jeden, odkłada jedzenie i wyciąga kodeks cywilny (o ile dobrze spojrzałam, ale jakiś kodeks na pewno). I do samego Krakowa obaj patrzyli w jedną stronę jak w obrazek, myśląc o niebieskich migdałach.

To był dzień kiedy wzięłam na poważnie kawały o studentach prawa.
Zgłoś
Avatar
vuxqaz 2016-03-18, 16:22
@Hochsztaper

nie no kogniwistyka raczej nie jest taka zła, fakt nic o tym nie wiem ale myślę że jakby połączyć to z równoległym studiowaniem informatyki (programowania) to potem jakąś pracę by się znalazło zwłaszcza przy obecnym rozwoju kierunku informatyki i sztucznej inteligencji
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2016-03-18, 16:38
Nie pierwsza, a pierwsza oraz druga.
"1. Dont talk about fightclub
2. Dont talk about fightclub"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie