18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
H................g 2012-07-19, 23:28 34
Dobrze koleś gada o tym teście na ojcostwo, a jak by laska miała w głowie coś więcej niż jogurt, to by nie robiła mu problemu.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-19, 23:40 2
@up a Ty jakbyś się poczuł na jej miejscu? Jak się czujesz jak dasz komuś nietrafiony prezent? A co dopiero prezent, który powinien go uczynić najszczęśliwszym na świecie.
A jeżeli ma podejrzenia, że dziewczyna się kurwi to po chuj ryzykował dziecko.
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2012-07-19, 23:55 17
Nie ma to jak prywatna rozmowa na publicznym forum. Więcej takich perełek. Tylko po co zasłaniać ich nazwiska? W końcu to co piszą w necie nie jest publiczne, a jak miło było by gdyby sadistic włączył się do tej lub podobnej rozmowy

*miało być jest publiczne
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-19, 23:57 3
Aż ciężko uwierzyć, że to jego, bo typ nie mam jaj - takie teksty na fejsie walić, to zwykłe frajerstwo.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-07-20, 0:20 57
ure all wrong, typiara jest na zmywaku gdzieś w anglii i wraca z bachorem do chłopaka w polsce dlatego typ jest przekonany, że nie jego.
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-07-20, 1:03
Facet ma słuszne podejrzenia, minus taki, że robi to na fejsie. Trochę wstyd
Zgłoś
Avatar
kaczy00000 2012-07-20, 1:52
Wszystko fajnie ,ale po co chwalic sie tym na facebook'u ?
Zgłoś
Avatar
groch777 2012-07-20, 2:07 1
najlepiej dla dziecka jak by poroniła lub aborcja
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2012-07-20, 3:57 1
Super, fajne, tylko szkoda, że wiocha.pl w lewym górnym rogu.
Zgłoś
Avatar
Zmora-dono 2012-07-20, 6:19 5
babka myślała że jak na fb napiszę, to faceta przyciśnie do ściany, a tu facet jej prosto z mostu, że test na ojcostwo i chuj Widocznie ma słuszne podejrzenia, a ta szuka jelenia ^_^
Zgłoś
Avatar
CPCH 2012-07-20, 7:33
fake jak huj.... w pierwszym statusie gość sam sobie mówi że ma dziecko...
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-07-20, 7:33 1
xts napisał/a:

ure all wrong, typiara jest na zmywaku gdzieś w anglii i wraca z bachorem do chłopaka w polsce dlatego typ jest przekonany, że nie jego.



Może myśli, że tępa szmata tam się puściła, ale sam nie ogarnął, że troche czasu trzeba żeby się taki miły młodek wykształcił będzie typowa polska inteligencka rodzinka
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-07-20, 7:34 4
"miałam Ci powiedzieć jak wrócę do Polski,ale nie wytrzymałam" w tym wypadku znaczy chyba" miałam wam wszystkim powiedzieć".Ja przynajmniej bym sie wkurwił jakby laska na forum wyjebała że jest w ciąży nie informując mnie o tym wcześniej.Nie dziwie się że jest podejrzliwy bo podejrzana sytuacja:)
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-07-20, 7:55 2
fake jak chuj.
Niby w Anglii siedzi, a usg robiła w Polsce w Jastrzębiu Zdroju, na górze zdjęcia jest napisane w jakiej przychodni.

Link do strony przychodni:
medicus99.pl/

Daliście się wkręcić jak dzieci

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie