18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Czerwone było - teraz popularne
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
bubusz 2014-09-16, 21:40
No i po kiego chuja zasłaniają te tablice ? Tak samo jest cenzura na mordach kryminalistów, totalnie bez sensu
Zgłoś
Avatar
NieIstotne 2014-09-16, 21:41 5
Radiowóz jedzie 86, zobaczyli, że ktoś wyprzedza z naprzeciwka-but.
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2014-09-16, 21:47
prawie jak "Death Race" - zasłona dymna
Zgłoś
Avatar
pasiasty55 2014-09-16, 21:58
Cytat ze strony Komendy:

Kierowca mazdy został ukarany mandatem. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy, mężczyzna nie przyjął mandatu, funkcjonariusze skierowali sprawę do sądu. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym grozi kara grzywny do 5 tys. złotych. Sąd może również orzec zakaz kierowania pojazdami na 3 lata.
Zgłoś
Avatar
stoney 2014-09-16, 22:01
łanie: debil jedzie na czołówkę a Policjanci przyspieszają i nawet nie mają zamiaru zjechać na pobocze
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-09-16, 22:03 1
Ten I niesłusznie wyrobił mandat. Przecież zdążył. Sam kiedyś wyprzedzałem jak z przeciwka policja jechała. Zdążyłem przed nimi (tylko trochę szybciej niż ten na filmiku) i nie zareagowali. Tylko pasażer krzyczał, że policja jedzie i co ja odpierdalam...
Zgłoś
Avatar
Grinch 2014-09-16, 22:14
to chłopaki z Malborka
Zgłoś
Avatar
thehck 2014-09-16, 23:44
NieIstotne napisał/a:

Radiowóz jedzie 86, zobaczyli, że ktoś wyprzedza z naprzeciwka-but.



Też tak robię! Niech skurwiel ma nauczkę
Zgłoś
Avatar
escimo 2014-09-17, 0:18
forshow napisał/a:

Kurwa... jak miał coś widzieć jak mu pierwszy zrobił zasłonę dymną jak w filmach.



Zacznijmy od tego, że jak się nie widzi to się nie wyprzedza. Chyba, że masz BMW, to wtedy Ci wolno, bo wtedy szansa na śmiertelny +50%
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-09-17, 0:35 1
Za co kurwa ukarali kierowce mazdy? wyprzedzal na przerywanej, a gdyby policjanci byli prawdziwymi kierowami to by zrobili miejsce, a nie jeszcze dopierdalaj... Ja tak czesto wyprzedzam, walac wprost na nadjezdzajce auto.. normalna sprawa jesli ktos jest 70kmh na drodze na ktorej mozna jechac smialo 90...
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-09-17, 11:13
MaczoJuh napisał/a:

Za co kurwa ukarali kierowce mazdy?



ukarali Yarisa ... pimo.

Secundo - nikt nie zwraca uwagi na przyczyny takiego zachowania wyprzedzających - bo kurwa jebany złotówiarz jedzie 50 na 90tce, za nim też nigdy nie spieszący się PKS - a ci jeżdżą 70, żeby paliwa oszczędzić i spuścić po dotarciu do celu. I ludzie się wkurwiają, wyprzedzają na trzeciego. Bo faktycznie chuj człowieka strzela gdy widzi taką sytuacją na drodze i musi wlec się za jakąś pizdą przez 30km. I oczywiście - jak będzie wypadek, winny będzie wyprzedzający, a fiut, który jest ogniskiem całego zajścia powie "przecież ja mogłem sobie jechać 70". I też będzie miał rację.

Mówi się, że pośpiech jest sprawcą wypadków - tak, ale jeżeli szukamy genezy i mamy być konsekwentni idźmy dalej - pośpiech spowodowany frustracją z braku jebanych DRÓG w tym kraju. Ale o tym szaaaa.
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-09-17, 15:00
Co się burzycie? Może mazda dostała za tą chmurę dymu za sobą? Przypadłość VAGów w diesel'u - powinni ich wszystkich karać.
Zgłoś
Avatar
killua 2014-09-17, 19:48
JURIJ_77 napisał/a:


Secundo - nikt nie zwraca uwagi na przyczyny takiego zachowania wyprzedzających - bo kurwa jebany złotówiarz jedzie 50 na 90tce, za nim też nigdy nie spieszący się PKS - a ci jeżdżą 70, żeby paliwa oszczędzić i spuścić po dotarciu do celu. I ludzie się wkurwiają, wyprzedzają na trzeciego. Bo faktycznie chuj człowieka strzela gdy widzi taką sytuacją na drodze i musi wlec się za jakąś pizdą przez 30km. I oczywiście - jak będzie wypadek, winny będzie wyprzedzający, a fiut, który jest ogniskiem całego zajścia powie "przecież ja mogłem sobie jechać 70". I też będzie miał rację.


Widzisz to jest tak jak sam napisałeś mogą sobie jecheać i mają rację. Jeżdżę dosyć sporo autem i też się czasem wkurwiam ale potem myślę sobie no kurwa temu komuś wolno tak jechać. nie każdy lubi zapierdalać. niektórzy się boją szybkiej jazdy... i wolno im i mają prawo. Ale debilem jest ten kto wyprzedza mimo iż nie ma zupełnie widoczności. i bardzo dobrze że ukarali obu . bo mogl byc tak ze ten pierwszy zdazyl by uciec a ten drugi wjebal by sie we mnie i zjebal mi kupe czasu z zycia( czy to byla by godzina czekajac na paly przy stłuczce czy X lat przy ciezkim wypadku) .
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-09-18, 1:07
@killau japierdole... moja matka ma 5 lat prawko.. nigdy nie wyprzedzala.. raz... prawie wtedy zginalem, wjebala 5 bieg jadac 50kmh, myslac, ze majac wiekszy bieg bd szybciej przyspieszac... Prawda jest taka, ze jak ktos boi sie jechac 120kmh to niech odda prawko... A jechanie za frajerem 70 zamiast 90, to w chuj czasu.... Przez ten okres drogi mozesz zdazyc na ZIELONE badz inne bonusy, i zaoszczedzic 5/6minut w pracy.....
Zgłoś