18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Noc poślubna
diablo5257 • 2016-02-17, 13:22
W noc poślubną panna młoda mówi do swojego świeżo poślubionego:
- Ponieważ jesteśmy teraz małżeństwem, musimy wprowadzić pewne zasady dotyczące seksu - Jeśli wieczorem mam uczesane włosy oznacza to, że nie mam wcale ochoty na seks, jeśli są w lekkim nieładzie, to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli są w nieładzie, to znaczy, że mam ochotę się kochać.
- W porządku kochanie - odrzekł mąż - żeby wszystko było uporządkowane musisz wiedzieć, że wieczorem po powrocie z pracy zawsze piję drinka. Jeśli wypiję tylko jednego, to znaczy, że nie mam ochoty na seks, jeśli wypiję dwa to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli wypiję trzy, to stan twoich włosów nie ma znaczenia

2016-02-17, 19:07
Czy naprawdę nie możemy dodać opcji "wypij komuś piwo", żeby ograniczyć syf na głównej? Niech nawet taką możliwość mają tylko ci, którzy kiedyś jakieś piwo dostali, żeby sztuczne konta nie robiły nadmiernego zamieszania.

2016-02-17, 19:10
Jak jesteś uczesana, jem na mieście.

@Rufus popieram, a osoby z powyzej tysiąc piw na koncie, powinny mieć opcję 'Zapie**ol komuś kratę browara'.

2016-02-18, 17:23
up

Ta, i później user taki jak Kevin200 czy inny przygłup pod każdym filmikiem będzie nak***iał pseudo mądrości, albo z p*zdy wyciągnięte riposty, żeby przejść poziom wyżej...

...a z resztą on i tak pod każdym tematem zostawia swoje gównointeligenckie myśli.