18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nocna akcja ofiar prałata
Halman • 2019-02-21, 6:38


A ja bym go tam własnie zostawił ale z odpowiednią inskrypcją na cokole...
( sory za kulejący film.. był w tak dziwnym formacje jak narodowa mentalność polaka - zrobiłem co mogłem)
Zgłoś
Avatar
traf 2019-02-21, 7:08 6
przez ta akcje rydzyk dostanie kolejne miliony z budżetu celem odbudowy pomnika
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-02-21, 7:58 12
Nie wiem czy to mądre rejestrować oblicza w chwili popełniania przestępstwa niemniej duże piwo w oszronionym kuflu dla Panów.

EDIT: panowie co specjalnie przyjechali z Wawki nawet nie spieprzali tylko zaczekali na policemanów, dziś rusza jakiś szczyt w Watykanie odnośnie ofiar kościelnych pedofilii. Jak już Was z honorami wypuszczą wbijamy do Lolka to Wam to piwo postawię w realu

rmf24.pl/fakty/news-pomnik-ks-jankowskiego-przewrocony-trzy-osoby-zatr...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-02-21, 8:11 87
Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy ruchał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2019-02-21, 8:30 16
mygyry napisał/a:

Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy ruchał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.



A teraz idź powiedz tatusiowi, żeby wstawał bo trzeba mszę odprawić.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2019-02-21, 8:37 4
Zgłoś
Avatar
lysout 2019-02-21, 9:10 19
Te wszystkie pomniki kosztują fortunę, a zamontowane są na klej do płytek i 4 kotwy fi 12 o długości 12 cm.
Defraudacja pieniędzy, ale przynajmniej obalić łatwo, Staliny i Leniny nie były tak spolegliwe.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2019-02-21, 9:10
Kiepsko. Trzeba było majty na głowę założyć i nie ruszać. Lepiej by było widać a i ciężej zdjąć.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-02-21, 9:21
Teraz postawią pomnik,tym którzy obalili ten pomnik- i tak kurwa w kółko! Umarł król , niech żyje król
Zgłoś
Avatar
tatko 2019-02-21, 9:26 14
Prawidłowo. Teraz jeszcze powywieszać tych sqrwysynów z episkopatu
Zgłoś
Avatar
mevotep 2019-02-21, 9:56 1
lysout napisał/a:

Staliny i Leniny nie były tak spolegliwe.



Jakie nie były?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2019-02-21, 10:06 2
mevotep napisał/a:

Jakie nie były?



Nie można było na nich polegać.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2019-02-21, 10:12 16
pomijając kwestię tego pomnika, to patrząc na chłopa grubo po trzydziestce (tego w okularach) w takich kurwa pedalskich spodniach z dziurami i w łatki to się nóż w kieszeni otwiera. Widac z daleka ze cwel, chuj i menda spoleczna.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-02-21, 10:18 6
jacek44 napisał/a:

pomijając kwestię tego pomnika, to patrząc na chłopa grubo po trzydziestce (tego w okularach) w takich kurwa pedalskich spodniach z dziurami i w łatki to się nóż w kieszeni otwiera. Widac z daleka ze cwel, chuj i menda spoleczna.



zadatki na przyszłego ministranta wyklętego...
Zgłoś
Avatar
kajko071 2019-02-21, 10:24 17
Pizdy z nich i tyle. Czemu nie poszli z tym do odpowiednich organów dopóki żył? Czemu nic z tym wcześniej nie zrobili? Zero faktów, zero dowodów. Zera z nich i tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie