18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
Siriuz 2023-10-08, 15:27 1
Gdyby kierownik zachował odpowiednią prędkość do warunków jazdy to by wyhamował! Tak twierdzą postępowi lewacy!
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-10-08, 15:54 10
Przecież blask świateł jadącego samochodu jest aż nadto wystarczający. Jaką trzeba być amebą aby tego nie widzieć ? Jezdnia jest jak torowisko włazisz na własną odpowiedzialność i masz obowiązek uważać. Maszynista pociągu ma to gdzieś iloma odblaskami będzie obwieszony tatar którego zrobi z każdego kto jak debli wlezie mu na tory.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-08, 16:54 6
Mialem kiedys takie zdarzenie, ze najebani szli z miesciny do miesciny i centralnie przed maska (jakies 35 metrow) przewrocili sie na srodek drogi. I teraz wez nie miej kamerki w takiej sytuacji. A nie mialem. Bylby material na sadola a dla mnie jakas obrona przed plokulatolem. Jakims cudem udalo mi sie ich ominac, bo wyjezdzajac z wioski jeszcze nie zdazylem zapierdalac. Zawrocilem ich skurwic a oni byli kompletnie bez bazy i nawaleni.
Zgłoś
Avatar
damian0612 2023-10-08, 19:56 7
Jak miałem 12/14 lat i chodziłem po nocy poboczem, myślalem co za debile, nie zmieniają świateł a przecież ich widzę i mnie oślepiają, wystarczylo parę razy z ojcem się przejechać aby doszlo do durnego łba, że w drugą stronę przy 15x większej prędkosci 4/5 razy mniejszą i w dotatku nieśwcącą przeszkodę cud dostrzec, nawet jeżeli ma odblaski to kierowca nie wie czy to słupek, oznaczony wjazd na posesje, czy znicz na poboczu bo ledwo co się przemieszcza
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-08, 20:05 1
Należy bezwzględnie jeździć z taką prędkością, żeby wyhamować. Jak ktoś ma zasięg świateł 10m, a zapierdala stówą to dla mnie jest debilem.

Jakby stała naczepa, to by się w nią wjebał jak dzik w sosnę.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-10-08, 21:18 5
smc napisał/a:

Należy bezwzględnie jeździć z taką prędkością, żeby wyhamować. Jak ktoś ma zasięg świateł 10m, a zapierdala stówą to dla mnie jest debilem.
Jakby stała naczepa, to by się w nią wjebał jak dzik w sosnę.



Brawo, mamy tu geniusza. Przyczepa ma być oświetlona, debil też. Jak nie jest to ich wina.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-08, 23:41 1
Pogoda ma być dobra, a dziewczyny ładne.

Jak wykurwisz, to przypomniesz moje słowa. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-10-09, 7:40
smc napisał/a:

Należy bezwzględnie jeździć z taką prędkością, żeby wyhamować. Jak ktoś ma zasięg świateł 10m, a zapierdala stówą to dla mnie jest debilem.
Jakby stała naczepa, to by się w nią wjebał jak dzik w sosnę.



Na środku jezdni ? Poważnie ?

Zgłoś