18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Prawdopodobnie chodziło o niezadowolenie z procenta kociego mięsa, w daniu dostarczonym na wynos. Niezadowolony klient postanowił objąć obowiązki sanepidu i nałożyć grzywnę, w postaci 9 mm kul.





Cytat:

Philadelphia police are still trying to find a man who fired into an Asian food store and wounded three people on Tuesday night. Several young men scrambled to hold the door shut from inside. The gunman was able to push open the door far enough to fire several shots, wounding three of the men inside. The surveillance video appears to show him shooting more shots through the door before he ran away. Investigators say a total of 10 shots were fired, and the shooter fled when he ran out of ammunition.

Zgłoś
Avatar
Kkarol992 2013-03-22, 17:42
I tak dobrze, że z RPG-iem lub Pkaśką nie przyszedł
Zgłoś
Avatar
norsman 2013-03-22, 17:44 2
chciałem tylko zauważyć, że już się normalnie buforuje, pani wiesia posprzątała serwerownie?
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-22, 19:07
norsman napisał/a:

chciałem tylko zauważyć, że już się normalnie buforuje, pani wiesia posprzątała serwerownie?



To zechciej jeszcze zauważyć, że filmik jest prosto z youtube, a nie z tego, jak mu tam, JW Player?
Zgłoś
Avatar
norsman 2013-03-22, 20:42
jezusieńku, ależ się wygłupiłem!
Zgłoś
Avatar
PaWeL1656 2013-03-23, 0:54
A mógł wrzucić granat
Zgłoś
Avatar
bzymek 2013-03-23, 4:30
kiedy to pisałem było tylko 5 komentarzy a czemu bo po angielskiemu wiem o co chodzi bo sam nie rozumiem tego cytatu
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-03-23, 7:05
7 piw i na głownej ?
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-23, 9:19
Jak wykażesz omylność moderatora, to też tak będziesz miał
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2013-03-23, 16:37
uśmiałem się, wyglądają jakby ćwiczyli tańczyć elektro
Zgłoś