18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Norweskie siły specjalne
fatherland • 2013-06-05, 22:17
Norweskie siły specjalne. W roli głównej słynna i powszechnie szanowana FSK/HJK. Każdy wie, że Norwegia sama nie wie, co robić z taką ilością hajsu.

Po tagach nie znalazłem. Jak było to wyrzucić. To mój pierwszy temat.
Zgłoś
Avatar
Sethup 2013-06-06, 18:57
Ranger napisał/a:



No właśnie do dupy - chujowa muzyka, migawka męczy oczy, a ujęcia chaotyczne i nic nie przedstawiające. W filmiku norwegów nie masz 3 sekundowych ujęć na odznaki na mundurach, bo nikogo to tak naprawdę nie interesuje


No to powiedzmy, że to kwestia gustu bo mi akurat się bardzo podoba - pomijają migawki.
Co do oznak. Niektórym ludziom może się to wydać ciekawe. Choćby japońskim rekonstruktorom/cosplayowcom robiącym właśnie GROM.
Zgłoś
Avatar
elKuna 2013-06-07, 1:00
Dla wszystkich których boli dupa od moich postów. Zamiast filmiku "promocyjnego" więcej szkoleń. Ba kurwa nie chcę znać nawet nazwy jednostki bo na chuj mi to. Oni mają wpaść zaserwować szybką i śmierć i zniknąć. Mają być jak jak skrzyżowanie buki z czarną wołgą, masz srać pod siebie na samą myśl o tym że wpadną w odwiedziny. A tu nawet twarze pokazują, no kurwa i jak nie nazwać ich bandą pedałów z asg z zbyt wysokim budżetem.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-06-07, 12:05
Cytat:

Choćby japońskim rekonstruktorom/cosplayowcom robiącym właśnie GROM.



Tym samym, którzy kupują dezodoranty o zapachu tyłka młodego chłopca ?

Cytat:

A tu nawet twarze pokazują, no kurwa i jak nie nazwać ich bandą pedałów z asg z zbyt wysokim budżetem.



Przesadzasz. Gdyby to od nich zależało to wypracowaliby sobie taką renomę, o której mówisz... Tutaj problemem są MONy, które wykorzystują jednostki specjalne do przyciągnięcia mięsa armatniego do wojska. Nikt by się nie nabrał na taplanie w błocie w piechocie zmechanizowanej, więc trzeba pokazać coś, co kręci młodych ludzi, a normalnie ich na to nie stać.
Zgłoś
Avatar
Ghost07PL 2013-06-08, 18:14
elKuna

ehh... ręce opadają nie masz pojęcia o tym to się nie wypowiadaj poza tym że chcą zwiększyć ilość operatorów to Ranger ładnie już napisał jaki jest sens takich pokazówek, gdzie często twarze pokazują nie sami operatorzy, tylko osoby które zazwyczaj w takich jednostkach siedzą zwyczajnie za biurkiem, sam z resztą byłem tego świadkiem jak masowo wyszli na ulice w trakcie pokazów jednostek specjalnych w Krk bez zasłaniania swoich twarzy. Co do graczy asg to widzę że masz ból dupy że wszędzie ich wciskasz bo mają ochotę ruszyć od czasu do czasu dupę, a Ty siedzisz pewnie tylko z piwkiem i chipsami przed TV. Wiem brutalne ale taka jest prawda.
Zgłoś