18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nosił wilk razy kilka...
Andre1945 • 2017-12-18, 2:37
Sprawa z RPA sprzed kilku miesięcy. Aktywistka Amnesty International, 27-letnia Amber Amour przyjechała do RPA prowadząc kampanię społeczną skierowaną przeciw gwałcicielom.

Nie spodziewała się chyba, że sama padnie ofiarą gwałtu.

Zaczęło się od tego, że pani Amour po przyjeździe do hotelu... poszła ze swoim przyszłym oprawcą (kolor skóry nieistotny, aczkolwiek wszyscy się domyślamy, jaki ) pod prysznic. Jak sama mętnie tłumaczyła, w jego pokoju była ciepła woda, a u niej nie, więc chciała skorzystać i się umyć.

Jeszcze nie spadliście z krzesła? To czekajcie dalej.

Pani Amour się z nim pocałowała, po czym jej... hmm... przyjaciel? ją zgwałcił, a ona straciła przytomność, następnie... zostawił ją w łazience. Co zrobiła ofiara gwałtu?

Relację na instagramie, gdzie zamieściła swoje łzawe zdjęcie i opisała sytuację.

A, zapomniałbym. Tak wygląda wspomniana piękność (przed i po):



polishexpress.co.uk/kobieta-umiescila-w-sieci-dramatyczna-relacje-z-gw...

Ja pierdolę. Co z tym światem się odczynia...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-18, 2:41 58
I tak nie przebije tej pizdy co była za tolerancją i multikulti a potem ją zabili i zgwałcili... albo na odwrót.
Któryś z użytkowników ma ją w awatarze.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-18, 2:46 28
Velture napisał/a:

I tak nie przebije tej pizdy co była za tolerancją i multikulti a potem ją zabili i zgwałcili... albo na odwrót.
Któryś z użytkowników ma ją w awatarze.


Elin Krantz - zagościła kiedyś zagościła na hardzie. Dokładnie tutaj.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-18, 2:58 21
@up
No właśnie, ta.

A co do baby z tematu to jakim trzeba być kompletnym niedojebem aby iść z gościem którego zna się kilka minut do jego pokoju aby wziąć z nim wspólny prysznic a potem pierwsze co zrobiła po gwałcie to fotkę i dojebała ją w necie... NO KURWA MAĆ!

Cytat:

Dlatego pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było umieszczenie w sieci zdjęcia i napisanie posta z opisem tego, co się stało. To było bardzo intuicyjne. Wciąż byłam w łazience – na miejscu przestępstwa. Nawet nie wiedziałam, czy uda mi się stanąć na nogi. Zaczęłam po prostu pisać i pisać – opowiedziała później na łamach „Marie Claire” Amerykanka. 




No a w źródle jak zobaczycie ilość tekstu jaki napisała na facebooku zaraz po gwałcie to ręce opadają.
Dojebała pierdolony esej zamiast uciec i iść na policję.

Jebie mi marną prowokacją aby zrobić szum wokół siebie.
Zgłoś
Avatar
garota 2017-12-18, 7:22 32
Zwykła atencyjna kurwa co nawet włosy pod pachami hoduje dla jakiegoś "stylu bycia". Na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2017-12-18, 7:37
I dziwi sie z ejej dupa strzeliła
Zgłoś
Avatar
furandi 2017-12-18, 10:15
Czy jesli dobrowolnie by mu sie oddala, ale nie pozwolilaby sie zalac, a on by to zrobil wbrew jej woli, to tez jest to gwaltem?
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2017-12-18, 10:20 4
O kurwa, graty, wrzucać newsa sprzed kilku lat i liczyć że na sadolu nie został już skonsumowany, wysrany i skonsumowany jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-18, 10:24 21
Te wszystkie aktywistki robią tak popierdolone rzeczy
Prowokują a później płacz. Chociaż moim zdaniem one chcą być gwałcone po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Podejrzewam, że nawet sam gwałciciel nie wiedział, że ją zgwałcił.
Np. jakby mu sama wzięła do dzioba i nagle w trakcie przerwała i powiedziała, że jest chorym pojebem, który ją właśnie zgwałcił i dlaczego przyszło mu do głowy, że właśnie uprawiają seks i jakim prawem się spuścił skoro to było robienie loda bez podtekstu seksualnego I płacz bo ją zgwałcił
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-12-18, 14:53 4
Poszła z murzynem pod prysznic i uznała że została zgwałcona?

parafrazując: "jak można kurwę zgwałcić?"
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-18, 15:56
Cytat:

zagościła kiedyś zagościła na hardzie.


O ja pierdole, co ja odjebałem
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-12-18, 19:12 3
Takie kurwa pachy, musiał ją jakiś dzikus z dżungli puknąć. Mi by nie stanął.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2017-12-18, 19:38 10
Skoro pachy takie, to co dopiero z cipą się dzieje, matuchno...
Zgłoś
Avatar
Tunczyk91 2017-12-18, 19:48 2
Pewnie jej zajebał jak zobaczył takie paszki
Zgłoś
Avatar
poprostudamian 2017-12-18, 19:59 2
Nie no jeśli normalnie nie jestem z tych co mówią "bo go sprowokowała" to tutaj się zapytam: Czego ona się spodziewała? Lezie z gościem pod prysznic, całują się i co dalej? Rozmowy kutwa o tolerancji i antyglobaliźmie? Nie chciała nagłośnić problemu gwałtów a się wypromować, dlatego wlazła gościowi na kutasa. Czy się mylę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie