18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
P................i 2014-01-29, 19:59 114
Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel, to takich dewiacji nie będzie dochodziło.
Zgłoś
Avatar
dokke 2014-01-29, 20:56 1
won mi z tym pedalstwem!
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-30, 0:53 4
Pącki
skończ pan już pierdolić o tym kmiocie kurwinie, którego ikonowicz ostatnio zagiął i tylko seplenił.
A unia właściwie do czego zmierza, jaki ma cel? Bo póki co widzę chore zakazy wszystkiego i jednocześnie szeroką tolerancję na wszelkie odchyły. O co chodzi? Bo zysków nie ma, no może prócz niemiec a problemy rosną
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-30, 1:51
dokke napisał/a:

won mi z tym pedalstwem!


Dokładnie. Na Sadolu jest więcej wrzut z pedalstwem niż na jakiś stronach LGTB. Tak się tym brzydzicie, a widocznie świadomie lub podświadomie lub nie przestajecie o tym myśleć, stąd takie "dzieła". Co mnie obchodzi temat homo i w ogóle co kto się z kim jebie. Powinna być możliwość ignorowania tematów związanych z pedałami czy ze zdjęciem gęby Bęgowskiego. Właściwie powinno to ignorować domyślnie jak już ktoś odznaczył Fekalia. Dziękuję, nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-30, 9:50 23
ulifont napisał/a:

Pącki
skończ pan już pierdolić o tym kmiocie kurwinie, którego ikonowicz ostatnio zagiął i tylko seplenił.
A unia właściwie do czego zmierza, jaki ma cel? Bo póki co widzę chore zakazy wszystkiego i jednocześnie szeroką tolerancję na wszelkie odchyły. O co chodzi? Bo zysków nie ma, no może prócz niemiec a problemy rosną


Znasz się widzę na polityce jak Pudzianowski na balecie. KNP jest przeciwne unii europejskiej ale co ja będę z kucem dyskutował, który tak jak rodzice zagłosuje na PIS/PO/PSL/TR bo tak trzeba (czytaj: tak dyktuje tvn) Żal mi Cię chłopcze
Zgłoś
Avatar
Bo3MamPoZiom 2014-01-30, 11:49
Miałem dać piwo ale wyjdzie że pochwalam...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-01-30, 14:19 5
Cytat:

Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel


nawet gdyby wybory były naprawdę uczciwe (uczciwe liczenie głosów a nie kilka milionów nieważnych), to i tak obecne ścierwa nie dopuszczą KNP do władzy
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-30, 17:42 6
kurwa mać ten wasz idol knp pierdoli jak potłuczony,a wy sie podniecacie
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-01-30, 21:13
Widzę, że musze zaczac was tutaj edukować. Ok, misje akceptuje.

Bedzie wiecej homoseksualizmu, gender, lewicowej ideologii poniewaz potrzebujecie edukacji chopoki...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-30, 21:17 1
Pącki napisał/a:

Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel, to takich dewiacji nie będzie dochodziło.



Janusz Kurwin Polsze Zbaw
Zgłoś
Avatar
jestemdarkiem 2014-01-30, 21:18 3
Korwin też kradnie ale rozum tych naiwnych Polaków, którzy wierzą w te Korwinowskie bajeczki choć w niektórych sprawach się z nim zgadzam...
Zgłoś
Avatar
MadeInRussiaTV 2014-01-30, 21:25
fack off gey!
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-30, 21:30 7
Sadole głównym problemem który niszczy nasz kraj to szara strefa, łapówkarstwo, prywata urzędników to są problemy uwierzcie. Geje byli, są i będą. Oni nie są problemem. Niech tak jak wszyscy pracują, płacą podatki i dbają o PKB a będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
Gellu 2014-01-30, 21:35
Chyba Roman i Julian
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie