18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nowynick 2017-10-27, 9:23 5
chujowe te przedszkole, szybko syna przepisz, bo jeszcze na zajęcia z genderyzacji trafi...
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-10-27, 9:30 17
Parafrazując jedną ze złotych myśli "Człowiek z gimnazjum wyjdzie, ale gimnazjum z człowieka nigdy."
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-27, 9:55
No i chuj
Zgłoś
Avatar
_Myszcz_ 2017-10-27, 10:40 1
A gdzie jest krzyz?
Zgłoś
Avatar
2................7 2017-10-27, 12:20 21
Podarunek od miejscowego proboszcza
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-10-27, 12:56 8
woodpeck77 napisał/a:

Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne



Ta szafa tam stała jak jeszcze Ty chodziłeś do tego przedszkola
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-10-27, 17:29
"Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne"

pazerny kutasiarz nie mogl sie oprzec by oszukac sadoli i napisał, że niby u syna w przedszkolu... za materiał własny wiecej piwek chcesz nałapać ?

jakbyś napisał, że szukałeś nagich fotek przedszkolaków i natrafiłeś na coś takiego to byśmy jeszcze uwierzyli... piwka kłamczuchu nie dostaniesz odemnie
Zgłoś
Avatar
lordbober 2017-10-27, 17:49
Kurwa, chyba znam to miejsce

@woodpeck77
B-B?
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-10-27, 17:59
@woodpeck77

Dobre na r/CrappyDesign/
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2017-10-27, 18:09 4
Ja swojego gówniaka zapisałem do nowoczesnego przedszkola integracyjnego. Na razie integrują się ze zwierzakami
Zgłoś
Avatar
domino19 2017-10-27, 19:39
pojebany jakiś jesteś? przecież takie ławki są w każdym przedszkolu
Zgłoś
Avatar
Sowa_wln 2017-10-27, 21:11
@up u mojego syna w przedszkolu są inne. Zrobię Ci zdjęcie w poniedziałek.
Zgłoś
Avatar
woodpeck77 2017-10-27, 23:14
lordbober napisał/a:

Kurwa, chyba znam to miejsce

@woodpeck77
B-B?



Grudziądz

Dzisiaj napisał/a:

"Tymczasem w przedszkolu mojego syna dość wcześnie wprowadzono wychowanie seksualne"

pazerny kutasiarz nie mogl sie oprzec by oszukac sadoli i napisał, że niby u syna w przedszkolu... za materiał własny wiecej piwek chcesz nałapać ?

jakbyś napisał, że szukałeś nagich fotek przedszkolaków i natrafiłeś na coś takiego to byśmy jeszcze uwierzyli... piwka kłamczuchu nie dostaniesz odemnie



pokręcony kutafon - poszukiwacz teorii spiskowych, nie mógł wcisnąć alta i użyć polskich znaków...który uważa, że życie innych przypomina jego własne, a jedynym szczęściem jest wodospad wirtualnych piwek

jakbyś napisał, że prosisz o dowód, że to materiał własny to byś go dostał a tak wychodzisz na notabene członka a właściwie człona komisji pod wezwaniem złamanej brzozy im. Antoniego Wyklętego,
który wszędzie wietrzy spisek

Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-10-27, 23:57 1
woodpeck77 napisał/a:



Grudziądz

pokręcony kutafon - poszukiwacz teorii spiskowych, nie mógł wcisnąć alta i użyć polskich znaków...który uważa, że życie innych przypomina jego własne, a jedynym szczęściem jest wodospad wirtualnych piwek

jakbyś napisał, że prosisz o dowód, że to materiał własny to byś go dostał a tak wychodzisz na notabene członka a właściwie człona komisji pod wezwaniem złamanej brzozy im. Antoniego Wyklętego,
który wszędzie wietrzy spisek





a alta uzywam tylko w szczegolnych przypadkach, jesli bede uzywal za czesto to mi sie popsuje a mam tylko 2 na klawiaturze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie