18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
halobiba 2013-11-20, 18:20 14
mlecz1323 napisał/a:

Jestem z Zachodniopomorskiego i lubię Śląsk- fajni ludzie do rozmowy i napicia się. Pozdrawiam Rybnik!


Rybnik również pozdrawia!
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-20, 18:22 3
Za Golfika 3 piwko. Zajebista fura, ale co ona ma wspólnego ze Ślunzakami to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-11-20, 18:33 9
Rxx napisał/a:

Czy padnie standardowy tekst o tym że gdyby nie Śląsk to reszta Polski mieszkała by w lepiankach?



Gdyby nie Śląsk to reszta Polski mieszkałaby w lepiankach.
Zgłoś
Avatar
fanatic93 2013-11-20, 18:35 5
Rxx napisał/a:

Czy padnie standardowy tekst o tym że gdyby nie Śląsk to reszta Polski mieszkała by w lepiankach?



Może, nie koniecznie w lepiankach, ale za prąd i węgiel kupowany z zagranicy płacilibyście co najmniej 500% tego co teraz a nawet może i więcej.

Ból dupy powinien dopaść tych debili którzy najeżdżają na Śląsk. Wyobraźcie sobie, że 3 rejony w Polsce, tj. Górnośląski Okręg Przemysłowy, Rybnicki Okręg Węglowy oraz Elektrownia i Kopalnia Bełchatów generują zyski w budżecie państwa w granicach 35%. Są to często zyski pośrednie, tzn. takie "co by było gdyby tego nie było" no i oczywiście zyski normalne. Oczywiście debile jebane dodające takie posty nie wiedzą, że 40% energii elektrycznej wyprodukowanej w Polsce(głównie na Śląsku) jest eksportowane do Niemiec, Skandynawii i innych krajów.
Zgłoś
Avatar
Costa 2013-11-20, 18:37 15
Wkurwia mnie takie pierdolenie. "Zakały Polski", sraty taty kurwa. 3/4 osób piszących takie głupoty nie zna naszej historii, ale o Śląsku i Ślązakach wie najwięcej. Jakoś jeszcze kurwa nie spotkałem się z kimś kto wygląda jak ludzie z popularnych obrazków i gifów nt. Śląska, a mieszkam w Katowicach już sporo, bo od urodzenia..
Zgłoś
Avatar
niko1994 2013-11-20, 18:48 24
"Wyczuwam nadchodzący ból dupy za 3...2...1... "

co twoj stary wraca z roboty ?
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-11-20, 19:01 1
Za pojazd po ślunsku piwko!
Zgłoś
Avatar
robaluch 2013-11-20, 19:09
Wiedziałem... żeby kurwa nie rozwijać, bo to nic nie zmieni...
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-11-20, 19:13 8
miodek_1 napisał/a:

a kolega 606 nie wiem skąd jest


Zapewne gdzieś spod granicy z Białorusią. Od tygodnia mają jeden komp na całą wieś, więc jak już się chłopak do niego dorwał to musiał pocisnąć jakiś hejt.
Zgłoś
Avatar
xiofarii 2013-11-20, 19:34 5
A ja jestem ze Śląska i nie mam bólu dupy, trzeba mieć nieco luźniejsze podejście. Piwko.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-11-20, 20:10
Po pierwsze: to nie Wasz węgiel. Wy go tylko dla nas wydobywacie. Nie podoba się- wyjedźcie do ojczystych Niemiec, a my obsadzimy kopalnie Polakami. Autobus już podstawiony:

Zgłoś
Avatar
606 2013-11-20, 20:16 1
Przede wszystkim facepalm.

Ci powyżsi, co tam się napłakali:
-prąd mogę mieć z innych miejsc niż ze śląska, np. z elektrowni w Koninie, a co do węgla - choćby z kopalni odkrywkowej w Kleczewie. Albo zza granicy, albo z bateri słonecznych, ziemniaków kurwa. Może sobie zapierdalam na rowerku i ładuję dynamem komputerek żeby popsuć wam dzień swoimi komentarzykami.

-moje gimnazjum wzięło pieniądze ze śląska, ale z Dolnego. Z wielkiego Zagłębia Miedziowego, z którego kolega ma kabelki w swoim komputerku, no chyba, że masz je z węgla. Sorry, z wungla.
Przy okazji wydało się skąd pochodzę, mimo tego, że już tam nie mieszkam.

-nie nienawidzę was, zwyczajnie z was cisnę, bo jestem zakompleksionym polaczkiem-cebulaczkiem, który musi reperować swoje zszargane ego w internecie. W ogóle jestem gruby, samotny itd.

Nie wiem czy czegoś nie przegapiłem, możecie nakurwiać łzami dalej jakby co. Ślunzoki ćwoki hyhy.
Zgłoś
Avatar
Noxford 2013-11-20, 20:48
mlecz1323 napisał/a:

Jestem z Zachodniopomorskiego i lubię Śląsk- fajni ludzie do rozmowy i napicia się. Pozdrawiam Rybnik!


No kurwa, ale się zdziwiłem. Piwko! Rybnik pozdrawia
Zgłoś
Avatar
shegge.reggae 2013-11-20, 20:49
za 500 lat nie bedzie wegla ziom.
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-11-20, 20:50 2
606 napisał/a:

jestem zakompleksionym polaczkiem-cebulaczkiem, który musi reperować swoje zszargane ego w internecie. W ogóle jestem gruby, samotny itd. [...] Ślunzoki ćwoki hyhy.


tak właśnie myślę o Tobie, jak i reszcie goroli wypowiadających się tutaj o śląsku, mojej lokalnej ojczyźnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie