18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nowe koziołki w Poznaniu
Veni_Vidi • 2024-06-30, 20:44
W Poznaniu się zepsuły trykające koziołki, zobaczcie jakie zastępstwo mają.

Następny będzie Trzaskowski i Kierwiński, żeby było po równo...

Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-07-02, 23:23
Poznań to już zpedalonych ma mieszkańców do cna
Zgłoś
Avatar
slimshadytocwel 2024-07-12, 23:51
SlimShady napisał/a:

Kozak w necie pizda w świecie. Nie pozdrawiam przygłupie.



I to mówi cwel który w zyciu w ten pusty łeb nie dostał, słyszałem że ci w szkole kanapki mała kurwo zabierali

[ Dodano 2024-07-12, 23:52 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Gdybyś używał łba do czegoś więcej niż noszenia czapki to byś wiedział jakie naciągane były zarzuty i cały "proces" tych dwóch.
Sędzia, który nakazał ich aresztowanie to całkiem przypadkiem syn wieloletniej asystentki ministra Lufy Kierwińskiego. Takie to cuda w uśmiechniętej koalicji



Jebany pisowski pies, to ty pewnie mu tam jajca lizałeś na celi, stąd ten nick
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-07-13, 1:47
slimshadytocwel napisał/a:

I to mówi cwel który w zyciu w ten pusty łeb nie dostał, słyszałem że ci w szkole kanapki mała kurwo zabierali
Jebany pisowski pies, to ty pewnie mu tam jajca lizałeś na celi, stąd ten nick



OMG. Założyłeś specjalne konto ... Tak wygląda przegryw lvl max. Widać wakacje w pełni. Ty za to w mordę dostaniesz non stop i zostaje komputer. Nie zal mi ciebie ani takich jak ty. To naprawdę mega żałosne...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-13, 7:06 1
SlimShady napisał/a:

OMG. Założyłeś specjalne konto ... Tak wygląda przegryw lvl max. Widać wakacje w pełni. Ty za to w mordę dostaniesz non stop i zostaje komputer. Nie zal mi ciebie ani takich jak ty. To naprawdę mega żałosne...



Zniknie szybko jak smród po sraczce bo jak na razie jego posty to głównie przypierdalanie się do ludzi, których wypowiedzi nie ogarnął swoim intelektem
Zgłoś