18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nowe prawo jazdy
Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... Kurwa wszyscy się podniecali że taki trudny i chuj, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ?

Zgłoś
Avatar
Dża 2013-01-24, 19:06
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2013-01-24, 19:27
Co za bzdura. Koles pokazuje testy 2013 a nie jak wyglada egzamin teoretyczny po zmianach. Tak sie kurwa sklada ze egzamin na nowych zasadach jest znacznie inny od tego co znajduje sie w testach 2013. Przyklady sa w wiekszosci proste i wydawac by sie moglo, ze caly egzamin jest indentyczny. Szkoda tylko, ze egzamin jest tak dojebany pytaniami, ze ostatnio bodajze zdalo 2 z 12 w 1 grupie a bylo takich. Juz nie chce podawac nieprawdziwych danych, ale filmik jest po prostu jawna prowokacja. I jebac kazdego kto napisze, ze tylko idioci nie zdali tego egzaminu. Zaloze, ze sie, ze wiekszosc nawet jestem wstanie napisac, ze 80% osob ktorzy maja juz prawko by ojebali ten egzamin. Wiec przestancie pierdolic
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-01-24, 19:43
Większość ludzi do chyba w dupe tym twórcom wchodzi twierdząc, że to jest jak w prawdziwym życiu. W życiu masz kurwa sytuację, a nie pauza i wyskakuje ci napis. Założę się, że jest tam parę pytań, które są tak zajebiście ułożone, że samo ich przekminienie zajmuje te 15 sekund. Jednak zgadzam się, że banał.
Zgłoś
Avatar
seven 2013-01-25, 13:55
Aley_23 napisał/a:

Co za bzdura. Koles pokazuje testy 2013 a nie jak wyglada egzamin teoretyczny po zmianach. Tak sie kurwa sklada ze egzamin na nowych zasadach jest znacznie inny od tego co znajduje sie w testach 2013. Przyklady sa w wiekszosci proste i wydawac by sie moglo, ze caly egzamin jest indentyczny. Szkoda tylko, ze egzamin jest tak dojebany pytaniami, ze ostatnio bodajze zdalo 2 z 12 w 1 grupie a bylo takich. Juz nie chce podawac nieprawdziwych danych, ale filmik jest po prostu jawna prowokacja. I jebac kazdego kto napisze, ze tylko idioci nie zdali tego egzaminu. Zaloze, ze sie, ze wiekszosc nawet jestem wstanie napisac, ze 80% osob ktorzy maja juz prawko by ojebali ten egzamin. Wiec przestancie pierdolic



Uspokój się, kiedyś zdasz teorię.
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2013-01-28, 20:26
"Czy ta linia zatrzymania określa miejsce zatrzymania pojazdu?"
Zgłoś