18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
S................n 2013-03-27, 20:42
No i na chuj im to jak i tak 2 godziny po czasie przyjeżdżają jak się po nich dzwoni.
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2013-03-27, 20:43
policyjne samochody oznakowane i rejestracja PO? A nie powinno byc HPK czy cos w tym stylu?
Zgłoś
Avatar
irish 2013-03-27, 20:49 9
kondziovsky napisał/a:



zgadzam się w stu procentach i z ręką na kutasie oznajmiam, że gdybym miał okazję to wszystkich was, którzy na policje(ogólnie, na każdego policjanta) oraz komentujących te "porszaki" jako "ja pierdolę, po chuj im to, kurwom psom[...]" i inne tego typu wypowiedzi, wszystkich was bym zakneblował i dosłownie się na was zesrał, nie tylko tak mówię. jadł bym przez tydzień super ostre kebaby, pił tylko kefir i wódkę, a na dodatek podczas srania na was jeszcze bym się sklepał na myśl o tym jak dotrzymuję słowa, a nie jestem tylko mocny w gębie przez neta jak wy(nie wszyscy) jebane gimbazy.

jak widzę policjantów w tych jebanych starych volkswagenach transporterach, czy zdezelowanych alfach to staram się na nich patrzeć okiem turysty, bądź biznesmena, czy polityka z zagranicy i komentuję to jako "łał, ale przejebane w tym kraju, jakby mi coś się działo to bym się modlił, żeby panowie policjanci w ogóle odpalili ten samochód, a potem bym się modlił, żeby rozrząd im nie wypierdolił podczas zamykania szafy przy 120km/h" tak więc wszystkim was gardzących policją z powodów mi może i znanych, ale niezrozumiałych, bo policjant policjantowi nie równy i sam miałem do czynienia z kurwą, a nie policjantem, ale za to innymi razy miałem do czynienia z bohaterem, a nie policjantem i to, że chcecie być tacy buntowniczy i pierdolicie "kurwa, browara nie dadzą się napić" itp to po pierwsze zrozumcie jedno: taka, jest, ich, praca, wy, pierdolone, barany! a po drugie, bo zapomniałem, to każdemu z was pierdolących farmazony, życzę bycia zgwałconymi, obrabowanymi, zadźganymi i wszystkiego co sprawi, że pierwszy numer jaki wybierzecie to wasze znienawidzone 997 i 112, a jak już się poniżycie do poziomu dzwonienia po policję to życzę, żeby do was pojechali akurat ci z alfą mającą ponad 500 000km na liczniku i niech im pierdolnie ten rozrząd, bo na takich jak wy to (przy najbliższej okazji) nic, tylko się zesrać.

dziękuję za uwagę

(tak, zdublowałem ten post, bo tak bardzo mnie wkurwili)



aaaa chuj, jeden warn w tą czy w tą.

WYPIERDALAJ.
Zgłoś
Avatar
mich22 2013-03-27, 20:51 1
Takiej fury przez całe życie się nie dorobię... chyba zostanę policjantem...
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2013-03-27, 20:52 1
@irish. Jestes zalosny pierdolony ignorancie.
Zgłoś
Avatar
Matey_milion 2013-03-27, 20:53
No to widać, że fotoradary spisują się dobrze . Jeszcze tylko drogi by połatali i wszyscy mogliby być dumni z porszawek;)
Zgłoś
Avatar
vord 2013-03-27, 20:54 1
jeśli mają być "pociski" to za te pieniądze można tak wypimpować tańsze autka, że te porsze zostaną daleeeeeko w tyle.
Zgłoś
Avatar
apoteoza666 2013-03-27, 20:55 1
irish napisał/a:



aaaa chuj, jeden warn w tą czy w tą.

WYPIERDALAJ.



32 lata i JP na 100% No brawo! Szkoda czasu na warna dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2013-03-27, 20:57
Jebać psy razy 3 i stare baby!!!!
Zgłoś
Avatar
sars102 2013-03-27, 20:58
Ciekawe jak się siedzi z tyłu
Zgłoś
Avatar
cyberck 2013-03-27, 21:02 1
Morda do wszystkich którzy myślą że takie samochody są nie potrzebne!

Są potrzebne! Wolę żeby policja miała takie samochody, niż córka Tuska, bo w policji wcale im sie nie przelewa... A niby dlaczego oni nie mogą mieć takich, skoro w większości państw Eu takimi jeżdżą?

Policjanci to też ludzie do K**rwy!!!!!
Zgłoś
Avatar
Adder 2013-03-27, 21:07 1
"na to nigdy nie brakuje pieniędzy " o czym Ty cieciu pier...? Na to właśnie nigdy pieniędzy nie ma. Dobrze, że policja ma coś takiego tylko niech korzysta z nich drogówka a nie szef policji na niedzielną przejażdżkę.
Zgłoś
Avatar
HitlerIsProudOfMe 2013-03-27, 21:09
Mathiuser napisał/a:

Na chuj im te samochody? I tak nigdy nie przyjadą nimi na czas i pewnie szkoda będzie ryzykować jakiekolwiek zadrapania podczas poscigu.


Robią coś źle, bo nikomu to nie potrzebne, nie robią nic to płacz, że płacimy podatki a oni nic nie robią. Takie rzeczy tylko w Polsce.
Zgłoś
Avatar
botanic18 2013-03-27, 21:09
Adder napisał/a:

"na to nigdy nie brakuje pieniędzy " o czym Ty cieciu pier...? Na to właśnie nigdy pieniędzy nie ma. Dobrze, że policja ma coś takiego tylko niech korzysta z nich drogówka a nie szef policji na niedzielną przejażdżkę.



czytaj komentarze, tytuł i opis jest prowokacją
Zgłoś
Avatar
NeoBcK 2013-03-27, 21:13 1
Będą jeździć jedna przy drugiej, żeby im czasem nie zajebali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie