18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BDrummer 2013-02-06, 23:41 1
Pedał to pedał on nie ma praw, tak krzyczą o tolerancji, a przeszkadzają im słowa sprzeciwu, to jest ich tolerancja,... ŻYJEMY W DEMOKRACJI (a szkoda) I WIĘKSZOŚĆ USTALA ZASADY GRY!! więc wypierdalac!

Tak nie jestem tolerancyjny i jestem z tego dumny, a co do podłogi i sufity, coś Ci się popierdoliło, bo jakoś kloc z twoich rozjechanych zwieraczy nie kapie
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-02-06, 23:50 1
Jak dla mnie to prawo powinno być takie, pedalstwo owszem, ale zakazane oficjalnie, publicznie, zero tęczowych parad, zero złego przykładu dla dzieci, zero seriali z pedałami z głównych rolach, typu przyjaciel gej. A wszytkim trans-kurwom zakazać zmieniać płeć, pod groźbą kary śmierci. Bo nawet odnośnie pojebów są pewne granice których nie nalezy przekraczać, a co właśnie robi Ruch Wibratora.
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-02-07, 0:15
ludzie ogarnijcie się za co wy piwa dajecie??? to tak dołujące i niesprawiedliwe że muszę jebnąć piwo... albo lepiej 3
Zgłoś
Avatar
myha 2013-02-07, 8:27
matrixpro:no jak typowy komuch i lewak:/
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-02-07, 9:12
matrixpro napisał/a:

Jak dla mnie to prawo powinno być takie, pedalstwo owszem, ale zakazane oficjalnie, publicznie, zero tęczowych parad, zero złego przykładu dla dzieci, zero seriali z pedałami z głównych rolach, typu przyjaciel gej. A wszytkim trans-kurwom zakazać zmieniać płeć, pod groźbą kary śmierci. Bo nawet odnośnie pojebów są pewne granice których nie nalezy przekraczać, a co właśnie robi Ruch Wibratora.



To od razu zmień kurwa system. Albo jest demokracja albo nie ma. Niech robią co chcą, ale na związki partnerskie niech nie liczą - między innymi dlatego że większość społeczeństwa tego nie chce.
Zgłoś
Avatar
TwinCam 2013-02-07, 12:19
Mój ulubiony z tej serii
Zgłoś