18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
hfbnmiuytp 2018-02-10, 23:01 5
dom pojebów, jak można nosić takie spierdolone buty
Zgłoś
Avatar
markskaw 2018-02-10, 23:02 4
znawcą nie jestem i hackować konta na fejsie też nie umiem... ale jeżeli to laska która pod tymi danymi się wyświetla to jest to jakaś pierdolona tępa dzida..... chce zszokować opinię i zbiera liczbę obserwujących, parę głupich zdjęć i chyba jakiś fejm osiągnęła... 22tys obserwujących.... do czego zmierza milenijne pokolenie....
Zgłoś
Avatar
croyna 2018-02-10, 23:14 7
ciekawostka - zgłosiłem zdjęcie na Facebooku jako propagowanie agresji wobec ludzi/zwierząt, bo był jeszcze opis,
że to 5 aborcji a pracuje nad szóstą (możecie mnie hejtować, mam w dupie), ale dostałem odpowiedź, że nie narusza to standardów społeczności Facebooka
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-02-10, 23:20 54
Przecież to są mysie oseski, karmówka dla gadów i azjatów...
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-02-10, 23:28 5
@up dokładnie, żarcie dla gadów, hard jak ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
sado 2018-02-10, 23:38 1
Potwierdzam mysie osseski, sam nimi karmię czasem agamę
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-02-10, 23:41 3
To nowe znaczki są. Na poczcie widziałem. Kobita zbiera w klaser, tylko taki podręczny.
Zgłoś
Avatar
VabankO 2018-02-10, 23:42 1
Kurwa co za zjeby, to mysie oseski.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-02-11, 3:13
@up co tooo?
Zgłoś
Avatar
VanTanon 2018-02-11, 9:52
To można by reklamować. Przekształcić dobrze znane hasło :
"Śmiej żelki, ach Śmiej żelki - zabawy cała moc"
na
"Płód żelki, ach Płód żelki -aborcji taka moc"

Od razu mówię, że jestem przeciwny aborcji.
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2018-02-11, 10:08 2
croyna napisał/a:

ciekawostka - zgłosiłem zdjęcie na Facebooku jako propagowanie agresji wobec ludzi/zwierząt, bo był jeszcze opis,
że to 5 aborcji a pracuje nad szóstą (możecie mnie hejtować, mam w dupie), ale dostałem odpowiedź, że nie narusza to standardów społeczności Facebooka



Nie ma czegoś takiego jak ich standardy, leci coś co dostanie albo bardzo dużo zgłoszeń, albo na zamówienie. Z ciekawości kiedyś zgłosiłem jakieś zdjęcie z gołym tyłkiem, że propaguje nagość (zgodnie z ich opcjami do zgłoszenia) - nie narusza. Jakąś stronę z tytułem "jebać cośtam" czy "nienawidzę czegośtam" (skierowane w strone konkretnego podmiotu) jako szerzącą nienawiść - nie narusza. Ale już np strony z ciekawostkami historycznymi to potrafią w ramach akcji czyszczenia internetu(fb) z "nienawiści" i "faszyzmu" wypierdolić albo zbanować.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-02-12, 7:32
Rebeliant_ZPF napisał/a:

26 piw i dalej w poczekalni?


Mnie temat, ktory mial po godzinie 51 piw wyjebali do sucharow....
Pelnosprytni....
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2018-02-12, 8:58
To nie są mysie oseski, daje głowę pod gilotynę.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-12, 10:49
Popieram legalizację aborcji do 900 miesiąca życia, w przypadku rodziców których dziecko popiera aborcje. Nich go wyskrobią, proszę bardzo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie