18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nowy hymn unii europejskiej
8broda8 • 2018-12-09, 19:34
W sieci pojawił się ostatnio nowy hymn UE. Ten aktualny znaczy się ;-)


2018-12-09, 20:09
Piwo dla oddziałów policji ;D

2018-12-09, 20:16
O, jaki twardy kozak na końcu. Odważny. Bravo!

A nie, sorry, zwykła p*zda, co naoglądała się za dużo kreskówek.

2018-12-09, 20:28
Ciekawe, że u nas było 2 tygodnie pie**olamento na całą europę, bo na marszu niepodległości race odpalali :facepalm:

2018-12-09, 21:08
Dziś pooglądałem na necie co tam we Francji się dzieje, po czym pomyślałem by coś też przeczytać i nie wiem czy na durnotę taką dziwnym trafem wpadłem gdzie piszą że to wina Putina "zrobił to z Ukrainą teraz robi to z Francją". No k***a i bez podania żadnego argumentu czy powodu.

2018-12-09, 21:12
Popieram te protesty mimo, iż jestem przeciwny niszczeniu jakiejkolwiek własności. Pokazują one wybitne kurestwo i zepsucie w brukselskich elitach. Gdy rok temu policja delikatnie wynosiła z manifestacji Frasyniuka, europejskie lewactwo wyło przez tydzień nad łamaniem praw obywatelskich w Polsce. Tu nie widzą problemu, bo policja "przywraca porządek". Nie. Policja broni skostniałego układu lewackich kurew sterujących pół miliardową rzeszą obywateli UE.







2018-12-09, 21:13
Francuzi są sami sobie winni. Sami wybrali takiego prezydenta, który w dupie ma rodaków i cyka sobie fotki z murzynami. Musi wykminić skąd tu wziąć kasę na socjal dla tych nierobów bo napływa ich tam coraz więcej. Najpierw podniósł im wiek emerytalny teraz podatki.
Ale przecież jak to mówili on ma taką nowoczesną wizję Europy.

2018-12-09, 21:35
@Up
Tam już jest tylu murzynów, że jeśli chcieliby uzdrowić kraj to powinni ich deportować. Za parę lat ich się tyle namnoży, że jak zechcą im zabrać socjal to wojna domowa wybuchnie.
Wpływów z turystyki też nie mają już takich jak kiedyś.
Jakoś nie chce mi się wierzyć że Francuzi się opamietają wygonią lekarzy i prawników z Afryki i będzie u nich normalnie.

2018-12-09, 22:29
lepsze takie interwencje niż takie jak we Francji, gdzie protestujący spalili stolicę

2018-12-10, 00:48
Rebeliant - historia pisze się na naszych oczach. To nie są jakieś drobne zmiany jakie miały miejsce przez ostatnich blisko 70 lat. To jest wędrówka ludów, którzy zmienią oblicze Europy. Zaleją ją i unicestwią niemal całą naszą kulturę. Chwała Panu, jeśli spełni się przepowiednia Rozalii Celiakówny i Polska uchroni się od tej zagłady. Mam nadzieję, że nasze dzieci będą mogły obserwować upadek cywilizacji zachodniej i odbudowywać ją wraz z państwami tzw. międzymorza.

Jeśli miałbym przewidywać przyszłość, to obstawiam przemieszczenie cywilizacji arabskiej na zachód Europy, by korzystać z dobrodziejstw wypracowanych przez setki ostatnich lat. Żydzi z kolei wypracują sobie swoją "świętą ziemię" na własność, przy czym kultura europejska zostanie zachowana w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii oraz być może nieco na wschód do Uralu. A Bałkany jak zwykle będą się tłuc między sobą, próbując wypracować swój własny system łączący muzułmanów z chrześcijanami.


2018-12-10, 01:20
wszystko przez to ze wpuszczaja brudasow z ich misja rozprzestrzenienia islamu

2018-12-10, 02:06
Oby te protesty doprowadziły do rewolucji.

2018-12-10, 13:17
52 sekunda niezły kozak. Szkoda, że nie kilka centymetrów niżej

2018-12-10, 18:32
Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy

2018-12-10, 18:48
0:29 cóż za fachowi dyrygenci