18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
ostoyyya 2012-06-20, 18:52 2
Tacy kolesie, którzy cieszą się ze sprzedanego nowego telefonu bo będzie za co pić, są najzwyklejszymi dziadami w powyciąganych sweterkach .

Mam smartphona, mam duperele co ułatwiają życie bo interesuję się nowinkami technologicznymi i również przepijam sporo pieniędzy, żeby spędzać weekendy ze znajomymi - magicznym sposobem pogodziłem nowoczesność z normalnym funkcjonowaniem.

Karola_Strausburger - im szybciej dotrze do Ciebie, że żyjesz jak LUJ, tym łatwiej będzie Tobie zrozumieć postęp technologiczny.
Zgłoś
Avatar
P................S 2012-06-20, 19:08
ms jak zawsze w formie
Zgłoś
Avatar
andamarius 2012-06-20, 19:08
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
Pierdole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opierdole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



Rozumiem, że z internetu na Comodore korzystasz?
Zgłoś
Avatar
arkadiuss92 2012-06-20, 19:10
@Karol tak btw btw dziecko drogie
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2012-06-20, 19:18
a laske to to robi? jak nie to badziewie
Zgłoś
Avatar
seven 2012-06-20, 19:49
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
Pierdole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opierdole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.


Pierdolenie połączone z hipokryzją.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-20, 20:06 1
stare dobre czasy
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-20, 22:50 1
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
.



Spoko, nie jesteś jedyny. Mnie też na to nie stać
Zgłoś
Avatar
mr.knowhow 2012-06-20, 23:51
Djok napisał/a:


mr.knowhow Przez przypadek postawiłem ci piwo, więc się nie ciesz.



A dlaczego mialbym sie cieszyc z wirtualnego piwa ?

Skoro taka duza wage przywiazujesz do tego - postawilem Ci piwo! O!
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-21, 0:14
oskiboski napisał/a:

/.../Apple kojarzy się z produktem skierowanym do wąskiego grona odbiorców, a Microsoft to masówka.


Pewnie dlatego Apple sprzedaje najwięcej odtwarzaczy przenośnych, a iphone stał sie najpopularniejszym telefonem w bardzo krótkim czasie i dopiero niedawno Samsung wyprzedził ich w ilości sprzedanych telefonów, za to odtwarzacz przenośny microsoftu zune poniósł sromotną klęskę, ich telefon kin także, pierwsze wersje WP7 były tak gówniane, że telefony z nim się w ogóle nie sprzedawały itd. Jak na firmę kojarzona z masówką bardzo słabo im szło sprzedawanie ich urządzeń mobilnych, za to mainstreamowe apple nie narzeka na sprzedaż. Można sobie wierzyć w to, że stanie się ktoś wyjątkowy, bo kupił iphona, ale tak na prawdę prędzej na ulicy spotkasz kogoś z iphonem niż z jakimkolwiek innym modelem telefonu. (to ostatnie to może jeszcze nie u nas, bo taryfy są chujowe)

Wracając do prezentacji, albo ktoś to przerobił, albo rzeczywiście im to chujowo wyszło.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-21, 0:15
Cytat:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



Ty jesteś po prostu biedakiem a biedą się nie szpanuje.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-21, 0:21
Rodzice napisał/a:



Ty jesteś po prostu biedakiem a biedą się nie szpanuje.



Papierowa książka jest droższa od ebooka, tak samo mp3 w chujowej jakości jest tańsze od CD, piwo w pubie do tanich nie należy (u mnie na prowincji w niektórych miejscach nawet 8 pln). Pewnie przy odpowiedniej liczbie ebooków i piosenek człowiekowi biednemu bardziej opłaca się kupienie tabletu i chlanie argusów z lidla. Przy okazji polecam tego miodowego argusa dobra popita

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-21, 0:55
@up co nie zmienia faktu że jest biedakiem :]
Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2012-06-21, 7:13
Karola_Strausburger

nie dziwi mnie to ze nic nie używasz,skoro tyle pijesz
pod mostem i na dworcach jest więcej takich jak ty,nie jesteś sam !
Zgłoś
Avatar
realign 2012-06-21, 9:09
@Karola_Strausburger

Porównaj sobie ceny abonamentu z i bez telefonu. Okaże się, że spłacasz pixelofon, za "złotówkę", w ratach i myślisz, że jesteś do przodu bo poszedł za 300zł na allegro.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie