18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lam3rZ 2010-05-23, 23:30
a zobaczcie mozgi ze z tylu jest trojkat ostrzegawczy ustawiony...
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-05-25, 0:17
gregohr napisał/a:



Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to ni chuja. Ciężarówka, która zapierdalajac (zapewne) szosą, zahaczyłaby o most, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (raczej ciężarówki niż mostu) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane



nie jest. widać radiowóz no chyba że już tam stał. wiem że jest parę rzeczy niemożliwych ale jednak się zdarzają
Zgłoś
Avatar
łukaszbacior 2010-06-19, 8:18
Może kierowca po prostu nie opuścił rynny i zawadził o tą metalową konstrukcje. Zdarzają się takie przypadki
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-06-19, 16:07
wexors napisał/a:



nie jest. widać radiowóz no chyba że już tam stał. wiem że jest parę rzeczy niemożliwych ale jednak się zdarzają



trafiony zatopiony spójrz parę postów wyżej... ale specjalnie dla ciebie: ironia mode ON
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-09-16, 18:10
No to dorzucę coś z profilu.


Source
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2010-09-16, 19:34
Taki chuj żeby ta ciężarówka tak sobie stała i nas wkurwiała nad tym to to fake czy nie fake.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-09-17, 19:57
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Wy, gimbusy, zawsze jak coś odjebiecie czy się wygłupicie zasłaniacie się ironią, więc skończcie pierdolić i powiedzcie, że po prostu chcieliście być fajni, ale nie wyszło.



OK, specjalnie dla ciebie:

_XaL_ napisał/a:

Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to popieram khccc. Ni chuja. Ciężarówka, która dopierdalajac (zapewne) autostrada, zahaczyłaby o znak, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (albo znaku albo ciężarówki) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane



a potem kilka postów niżej:

gregohr napisał/a:

Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to ni chuja. Ciężarówka, która zapierdalajac (zapewne) szosą, zahaczyłaby o most, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (raczej ciężarówki niż mostu) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane



ku-ma-my???

PS. za moich czasów gimnazjum nie było. W przeciwieństwie do ciebie mam prawdziwy wiek w stopce. Tej liczby też nie zrozumiałeś?
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2011-01-04, 14:35
tak mi się skojarzyło


Zgłoś