18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
boocheno 2010-05-20, 15:11
OMG... trzeba mieć talent ;P
Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-05-20, 15:50 6
A na pytanie: "jak on to zrobił?" odpowie:
Zgłoś
Avatar
vass 2010-05-20, 16:04
Co zaklinowaliśmy się, nie kurna kratownicę wiozę
Zgłoś
Avatar
k................c 2010-05-20, 16:12
nie wiem czemu ale ciśnie się na myśl: ni chuja.
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-05-20, 16:47
Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to popieram khccc. Ni chuja. Ciężarówka, która dopierdalajac (zapewne) autostrada, zahaczyłaby o znak, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (albo znaku albo ciężarówki) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane
Zgłoś
Avatar
robalxp 2010-05-20, 17:41 1
_XaL_ napisał/a:

Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to popieram khccc. Ni chuja. Ciężarówka, która dopierdalajac (zapewne) autostrada, zahaczyłaby o znak, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (albo znaku albo ciężarówki) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane



A kierowcą był Flash - w 0,00025 s ustawia trójkąt za ciężarówką, a w następne 0,00147 s wybiera pozycje i cyka fotkę.
Zgłoś
Avatar
jerzyk 2010-05-20, 17:58
Megatron sie troche rozbujal
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-05-20, 18:34
Cytat:

A kierowcą był Flash - w 0,00025 s ustawia trójkąt za ciężarówką, a w następne 0,00147 s wybiera pozycje i cyka fotkę.

Dlategoż właśnie mówię - Ni chuja ;]
Zgłoś
Avatar
Krzycho355 2010-05-20, 19:55
Megatron?? To był samolot... To raczej jest nowy Optimus Prime bo ciężarówka
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-20, 21:08 2
Przytocze pewien cytat z basha:
"Wrzuć fotke opony a w internecie znajdzie się 100 specjalistów od wentylów"

Tak jak i wy nie wiedząc jak się zachowa pojazd w takiej sytuacji możecie jedynie spekulować.
A wy wyrażacie swoje zdanie jedynie by powiedzieć coś i po prostu sobie o tak popierdolić głupot.
Zgłoś
Avatar
WakeMeUp 2010-05-20, 23:30
Dawaj dawaj ! przejdzie !
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-05-21, 0:13 1
_XaL_ napisał/a:

Ciężarówka, która dopierdalajac (zapewne) autostrada, zahaczyłaby o znak, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (albo znaku albo ciężarówki) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane



tak mi się przypomniało odnośnie tematu
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-05-22, 14:00
wexors napisał/a:



tak mi się przypomniało odnośnie tematu Obrazek



Jeśli to nie jest zdjęcie chwycone chwilkę po 'zatrzymaniu', to ni chuja. Ciężarówka, która zapierdalajac (zapewne) szosą, zahaczyłaby o most, to nawet jakby ją rzuciło na 'plecy' to nie ma chuja we wsi, żeby się całość tak trzymała, i któryś element tej 'konstrukcji' (raczej ciężarówki niż mostu) nie ujebał w międzyczasie. A już napewno to nie było tak idealnie zbalansowane

Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2010-05-23, 20:04
... nie kurwa, most wiozłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie