18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
darek1234 2024-09-10, 11:36
baronturbina napisał/a:

Powyżej 50 roku życia badania lekarskie i psychotechniczne powinny być obowiązkowe, aby zachować uprawnieni do prowadzenia pojazdów.



Mój ojciec ma 80 lat, a zapierdala samochodem aż miło

"Z dzienniczka" dziennikarza analfabety: noweinfo.pl/tychy-dziwaczny-poscig-policji-za-samochodem-jadacym-na-tr...

"Policjanci sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi (włączyli „koguta” na dachu radiowozu) (...)"
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 11:51 1
darek1234 napisał/a:

Mój ojciec ma 80 lat, a zapierdala samochodem aż miło
"Z dzienniczka" dziennikarza analfabety: noweinfo.pl/tychy-dziwaczny-poscig-policji-za-samochodem-jadacym-na-tr...
"Policjanci sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi (włączyli „koguta” na dachu radiowozu) (...)"


Poza twoim ojcem są miliony kierowców, którzy mogą sobie tak super nie radzić. W tym problem.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-10, 12:16 1
Ok , przyznam że jestem zaskoczony ze to dalej jechało
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-10, 12:24 2
baronturbina napisał/a:

Zauważ że głównie chodzi o kierowców niepracujących zawodowo za kółkiem. Problemem są „cywilni” kierowcy. Emeryci, rozhisteryzowani i niepewni, z wadami wzroku itp.



większym problemem są młodzi w Skodach Octaviach, Kiach i BMW, którym się wydaje, że są mistrzami kierownicy, a droga to tor wyścigowy. Takich delikwentów zapraszałbym na badania psychologiczne - ale nie taką lipę, jak mają zawodowcy, tylko pełny skan osobowości - a psychiatria poczyniła w tej materii niezły postęp - masz tysiąc pytań, wiele powtarzających się, ale inaczej sformułowanych. Niezły byłby przesiew.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-09-10, 12:34
Fx12 napisał/a:

czyli 2/3 transportu C+E przestaje istnieć w tym kraju bo młodzi są bardziej zaabsorbowani łapaniem pokemnonów i innymi tęczowymi sprawami ratowania świata niż robieniem sobie lejców na zawód dający dzisiaj 7kę na rękę - bez żadnego wykształcenia.



7ke na rękę to teraz dostaniesz w dobrej firmie na produkcji na jakimś wypizdowiu. Nie dziwota że mają w dupie, 7ka kosztem tego ile cię w domu nie ma to żadna lacha. Policz sobie ile godzin jesteś poza domem i śmiało podziel kwotę na godziny przez ten czas….
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-10, 12:34
baronturbina napisał/a:

Poza twoim ojcem są miliony kierowców, którzy mogą sobie tak super nie radzić. W tym problem.



No w sumie tak, tym bardziej, że niedawno, pisowski uwodziciel kabaretonowy, wjebał się w przychodnię. Widocznie organizm sam już domagał się badań
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 12:50
darek1234 napisał/a:

wjebał się w przychodnię



To musiała być jakaś "ministra"
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-09-10, 12:51 1
Fx12 napisał/a:

czyli 2/3 transportu C+E przestaje istnieć w tym kraju bo młodzi są bardziej zaabsorbowani łapaniem pokemnonów i innymi tęczowymi sprawami ratowania świata niż robieniem sobie lejców na zawód dający dzisiaj 7kę na rękę - bez żadnego wykształcenia.



A ty wiesz że kierowca zawodowy ma takie badania obowiązkowo co 5 lat a czasami krócej?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-10, 13:00 1
dżonyłojlker napisał/a:

To musiała być jakaś "ministra"



Tak, Pietrzakówna, ministra od gównianego humoru
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 13:11
darek1234 napisał/a:

Tak, Pietrzakówna, ministra od gównianego humoru



Może go ruSSkie dioksynami otruły🤔
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 13:14
Jokerd napisał/a:

7ke na rękę to teraz dostaniesz w dobrej firmie na produkcji na jakimś wypizdowiu. Nie dziwota że mają w dupie, 7ka kosztem tego ile cię w domu nie ma to żadna lacha. Policz sobie ile godzin jesteś poza domem i śmiało podziel kwotę na godziny przez ten czas….


Ta:-) 7k z czego najniższa krajowa na przelew a reszta pod stołem.

[ Dodano 2024-09-10, 13:16 ]
Nazhir napisał/a:

większym problemem są młodzi w Skodach Octaviach, Kiach i BMW, którym się wydaje, że są mistrzami kierownicy, a droga to tor wyścigowy. Takich delikwentów zapraszałbym na badania psychologiczne - ale nie taką lipę, jak mają zawodowcy, tylko pełny skan osobowości - a psychiatria poczyniła w tej materii niezły postęp - masz tysiąc pytań, wiele powtarzających się, ale inaczej sformułowanych. Niezły byłby przesiew.


Wiesz że 60% osób by nie dostała prawa jazdy na wstępie Badania na prawku są żenujące i w zasadzie za to też ktoś się powinien wziąć. Reszta badań jak napisałeś jak najbardziej ok i łatwo by było frustratów i siermięgi odsiać od razu
Zgłoś
Avatar
razak 2024-09-10, 13:33 1
toć to kurwa 20 letnie x6
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-10, 13:36
baronturbina napisał/a:

Ta:-) 7k z czego najniższa krajowa na przelew a reszta pod stołem.
Wiesz że 60% osób by nie dostała prawa jazdy na wstępie Badania na prawku są żenujące i w zasadzie za to też ktoś się powinien wziąć. Reszta badań jak napisałeś jak najbardziej ok i łatwo by było frustratów i siermięgi odsiać od razu



Te badania trochę odstają od rzeczywistości. Przechodziłem je ponownie na początku czerwca i połowa jest zupełnie niepotrzebna, w tym testy logicznego myślenia, których ktoś, kto nie ma ścisłego umysłu, nie przejdzie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-10, 13:51
razak napisał/a:

toć to kurwa 20 letnie x6



Trochę przesadziłeś, pierwsze wychodziły w 2008r.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-09-10, 14:46 1
dżonyłojlker napisał/a:

Trochę przesadziłeś, pierwsze wychodziły w 2008r.



zaokrągliłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie