18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:00
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 10:41 7
Powyżej 50 roku życia badania lekarskie i psychotechniczne powinny być obowiązkowe, aby zachować uprawnieni do prowadzenia pojazdów.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-09-10, 10:47 51
baronturbina napisał/a:

Powyżej 50 roku życia badania lekarskie i psychotechniczne powinny być obowiązkowe, aby zachować uprawnieni do prowadzenia pojazdów.



To że twój stary jest pojebany to nie oznacza że każdy jest
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-10, 10:48 5
To że auto udzkodzone mógł nie zauważyć to slynne martwe pole xd
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-09-10, 10:49 11
baronturbina napisał/a:

Powyżej 50 roku życia badania lekarskie i psychotechniczne powinny być obowiązkowe, aby zachować uprawnieni do prowadzenia pojazdów.



czyli 2/3 transportu C+E przestaje istnieć w tym kraju bo młodzi są bardziej zaabsorbowani łapaniem pokemnonów i innymi tęczowymi sprawami ratowania świata niż robieniem sobie lejców na zawód dający dzisiaj 7kę na rękę - bez żadnego wykształcenia.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-10, 10:49 1
To było tak: wyrwał jakąś skowyrną babcię na swe podobnie wiekowe bmw, przedawkował viagrę i mu się spieszyło na ruchańsko.
A pościg emocjonujący.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 10:49 2
Lubieketchup napisał/a:

To że twój stary jest pojebany to nie oznacza że każdy jest


A masz minimalne pojęcie czym są badani psychotechniczne? Czemu jesteś takim prostakiem i mojego ojca obrażasz? Zadałem ci tylko dwa pytania. Daj z siebie wszystko odpowiadając.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-09-10, 10:52 4
Po zgubieniu jednego koła szanse na zgubienie pościgu znacząco wzrosły
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 10:53
Fx12 napisał/a:

czyli 2/3 transportu C+E przestaje istnieć w tym kraju bo młodzi są bardziej zaabsorbowani łapaniem pokemnonów i innymi tęczowymi sprawami ratowania świata niż robieniem sobie lejców na zawód dający dzisiaj 7kę na rękę - bez żadnego wykształcenia.


Pomyśl inaczej. Czy jest szansa że np.
Dziadek nie przeszedłby badań, bo z wiekiem jego wzrok pogorszył się na tyle iż stracił możliwość realnego ocenienia odległości. Czy może to by zapobiegło zdarzeniu? Chuj z bmw ale kogoś mog zabić.
Nie chodzi o położenie transportu tylko realne zminimalizowanie ryzyka i kosztów związanych z wypadkami/kolizjami
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-10, 11:02 1
50 lat to idealny wiek na emeryturę. Jak już jestem przygotowany. Już za kilka lat zaczynam zwiedzać świat. Zastanawiam się tylko nad Grand Californią, czy Marco Polo. Drugi mniejszy, ale wygodniejszy. Muszę się zdecydować, bo okres oczekiwania jest niemal rok.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-10, 11:15 9
smc napisał/a:

50 lat to idealny wiek na emeryturę. Jak już jestem przygotowany. Już za kilka lat zaczynam zwiedzać świat. Zastanawiam się tylko nad Grand Californią, czy Marco Polo. Drugi mniejszy, ale wygodniejszy. Muszę się zdecydować, bo okres oczekiwania jest niemal rok.



2 czerwiec 1961, to ile w końcu masz lat ?
Podobno zwiedziłeś świat kilka razy, na piechotę, rowerem, wpław i palcem po mapie
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-10, 11:17 3
baronturbina napisał/a:

Dziadek nie przeszedłby badań, bo z wiekiem jego wzrok pogorszył się na tyle iż stracił możliwość realnego ocenienia odległości. Czy może to by zapobiegło zdarzeniu? Chuj z bmw ale kogoś mog zabić.
Nie chodzi o położenie transportu tylko realne zminimalizowanie ryzyka i kosztów związanych z wypadkami/kolizjami



jakby zrobili egzamin z realnej oceny odległości, to młodzi oblewaliby go koncertowo, bo większość młodych, zbyt optymistycznie ocenia odległość w stosunku do przyśpieszenia swojego samochodu.

Testy na szybkość reakcji są robione kierowcom zawodowym co 5 lat. Młodzi wcale nie wypadają lepiej niż starzy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-10, 11:19 2
Nazhir napisał/a:

jakby zrobili egzamin z realnej oceny odległości, to młodzi oblewaliby go koncertowo, bo większość młodych, zbyt optymistycznie ocenia odległość w stosunku do przyśpieszenia swojego samochodu.
Testy na szybkość reakcji są robione kierowcom zawodowym co 5 lat. Młodzi wcale nie wypadają lepiej niż starzy.


Zauważ że głównie chodzi o kierowców niepracujących zawodowo za kółkiem. Problemem są „cywilni” kierowcy. Emeryci, rozhisteryzowani i niepewni, z wadami wzroku itp.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-10, 11:20 1
Ja tylko chciałbym zaznaczyć, że kałdi w takim stanie nie dało by rady jechać. Przedni napęd jak w passacie, na to nie pozwoli.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-10, 11:35
turor napisał/a:

2 czerwiec 1961, to ile w końcu masz lat ?
Podobno zwiedziłeś świat kilka razy, na piechotę, rowerem, wpław i palcem po mapie



Mam swoje lata, nigdy tego nie ukrywałem. Kawał świata zjeździłem w pracy, ale nie zwiedzałem. Teraz nadchodzi czas cieszenia się z życia i korzystania:-)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie