18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................K 2013-05-06, 13:20 9
jakie czasy taki symbol, gówniany.
Zgłoś
Avatar
NWC 2013-05-06, 13:20
coś w tym jest...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-06, 13:42 2
Kiedyś to takie coś byłoby profanacją i stosownie, surowo ukarane, a dziś prezydent do tego tworu cieszy "tempo" mordę...

No ja mam poglądy- przyjmijmy, że- "nie za bardzo" przychylne idei państwa ale zawsze myślałem, że Polacy kochający swój kraj, a w szczególności prezydent Polski, mają trochę więcej szacunku do symboli narodowych własnego kraju...

Chmmm... Czyli, że jak bym teraz miał odpowiednią władzę i odpowiednie możliwości to mógłbym swoje plany- o "zjednoczeniu świata"- wprowadzić w życie z tzw palcem w tzw dupie
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-06, 13:45 38
Szkoda że nikt o tym nie wspomniał


W czasie ostatniego, Narodowego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, w cieniu czekoladowego orła, miało miejsce wydarzenia bez precedensu. Przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie stanęła oficjalna warta husarska.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-06, 13:46 7
Mamy przywódcę z namaszczenia obcego mocarstwa, mamy orła bez korony. Deja Vu.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2013-05-06, 13:55 136


hehe
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-06, 13:59 8
On nie brodzi w gównie, on się opiera na "prawdziwych polakach".
Zgłoś
Avatar
rolerek 2013-05-06, 14:05 1
Drwalu na prezydenta !
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-05-06, 14:30 1
każdy widzi co chce
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-06, 14:47
Jesteście popierdoleni. Patrioci pożał się boże..... Gdzie tu profanacja? A co to... ktoś zatrzegł symbol orła???
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-06, 14:59 7
@Sonal

Widzę że jesteś osobą bardzo inteligentną, ponieważ wszystkich wyzywasz od pożal się boże patriotów oraz zarzucasz popierdolenie. Wyjaśnię Ci więc, że przedstawiony na zdjęciu orzeł wyraźnie nawiązuje do polskiego godła czyli białego orła z koroną. A nasze godło jest prawnie chronione, polecam lekturę ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych, a także kodeks karny, w którym przewidziane są kary za przestępstwa wobec symboli, a konkretnie Art. 137. § 1.

Przedstawienie w taki sposób orła jest znieważeniem, ponieważ odbiega od przyjętego wizerunku orła w koronie. A teraz żryj podnóżku lewaków i wyciorze pedałów.
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2013-05-06, 15:08
@up a to jak zrobisz zdjęcie orła który leci nad lasem to ten orzeł lamie prawo bo nie ma korony?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-06, 15:15 7
Zniewagą dla Godła RP może być logo tej kampanii, czyli to , jest tu jawne nawiązanie do naszego godła. Sam wizerunek orła może być co najwyżej symbolem, ale nie jest on zarezerwowany tylko dla Polski i nie jest prawnie chroniony(wizerunek oczywiście). Godło RP jest definiowane jako:
Art. 2 ust. 1. Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy.
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-05-06, 15:21
Przecież na zdjęciu orzeł ma koronę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie