18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
programista4k 2022-09-18, 9:22 6
mnie tam bardziej od pająka dziwi, że kierownicę zamontowali po niepoprawnej stronie
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2022-09-18, 9:25 2
programista4k napisał/a:

mnie tam bardziej od pająka dziwi, że kierownicę zamontowali po niepoprawnej stronie



Zasada ruchu lewostronnego obowiązuje dziś w mniejszości krajów świata: w Wielkiej Brytanii oraz w krajach niegdyś od Wielkiej Brytanii zależnych lub będących jej byłymi koloniami, w tym w Irlandii, na Cyprze i Malcie, a także w Australii, Nowej Zelandii, Samoa, Indiach, Pakistanie, Sri Lance, Bangladeszu, Papui-Nowej Gwinei, Brunei, Hongkongu, Południowej Afryce i innych postbrytyjskich koloniach Afryki (Lesotho, Botswanie, Kenii, Tanzanii, Ugandzie, Zambii, Zimbabwe), jak również w Japonii, Malezji, Singapurze, Indonezji, Tajlandii, Makau, na Malediwach, Mauritiusie, Jamajce, Dominice oraz w Gujanie i Surinamie. Jednym z wyjątków od zasady wynikającej z „brytyjskości” jest zależny od Wielkiej Brytanii Gibraltar, gdzie od 1929 obowiązuje ruch prawostronny (jak w sąsiedniej Hiszpanii i całej kontynentalnej Europie). pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_lewostronny
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-09-18, 10:03 32
~_Killa_ napisał/a:

Zasada ruchu lewostronnego obowiązuje dziś w mniejszości krajów świata: w Wielkiej Brytanii oraz w krajach niegdyś od Wielkiej Brytanii zależnych lub będących jej byłymi koloniami, w tym w Irlandii, na Cyprze i Malcie, a także w Australii, Nowej Zelandii, Samoa, Indiach, Pakistanie, Sri Lance, Bangladeszu, Papui-Nowej Gwinei, Brunei, Hongkongu, Południowej Afryce i innych postbrytyjskich koloniach Afryki (Lesotho, Botswanie, Kenii, Tanzanii, Ugandzie, Zambii, Zimbabwe), jak również w Japonii, Malezji, Singapurze, Indonezji, Tajlandii, Makau, na Malediwach, Mauritiusie, Jamajce, Dominice oraz w Gujanie i Surinamie. Jednym z wyjątków od zasady wynikającej z „brytyjskości” jest zależny od Wielkiej Brytanii Gibraltar, gdzie od 1929 obowiązuje ruch prawostronny (jak w sąsiedniej Hiszpanii i całej kontynentalnej Europie).



A Ty zamiast wymądrzać się na forum nie powinnaś rosołu gotować i schabowych ubijać?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-09-18, 10:11 3
W sumie niezły patent. Po pierwsze nikt ci fury nie zajebie, po drugie masz gwarancję, że w furze nie ma innych robali, no i oszczędności na paliwie z auta którym się nie jeździ są po prostu fantastyczne.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-09-18, 10:41 1
Ptasznik miałem takiego. Słaby ma jad nic człowiekowi nie zrobi
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-09-18, 10:42
Tam leży chyba wylinka po pająku a nie pająk
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-09-18, 11:33 2
sothis napisał/a:

Tam leży chyba wylinka po pająku a nie pająk



Wylinka miala by szmate zamiast odwloka,
Zwykly ptasznik latwo go zlapac czy pregonic.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-09-18, 11:47 12
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-09-18, 11:47 4
Serio ktoś tutaj myśli że to prawdziwy pająk a nie plastikowe gówno do nagrania na tiktoka? Ja pierdole.. Ta strona się kończy powoli.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-09-18, 11:52 2
Napisałbym takie słowo zaczynające się na literę W, a kończące się na literę J. Jednak nie chcę dostać bana. Dlatego napiszę, abyś się spakował, wziął Flodzię za rękę i założył swój portal, na którym będziesz umieszczał filmy z pizdoka
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-18, 13:29
Miotacz ognia i jazda z tym kurestwem.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-09-18, 17:58
Zgłoś
Avatar
bbs2000 2022-09-19, 21:27
Ale fejk, żaden ptasznik by tak sobie sieci nie dał na odnóża,.
Zgłoś