18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Infit 2013-04-06, 19:27
proponuje zrobić zbiorczy, na tego zjebanego ryja już patrzeć nie mogę, nawet w postaci małej ikony profilowej

jedyny pozytywny aspekt to taki że internauci mu się dobrali ładnie do dupy i niemalże wszyscy są zgodni co do tego pseudo celebryty
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-04-06, 19:56
Kłócąc się tutaj i wyzywając o jakiegoś kryptogeja tylko mu pomagacie.
Zgłoś
Avatar
W................R 2013-04-06, 20:01
Po co w ogóle drążyć temat tego nołnejma?
Zgłoś
Avatar
snacu18 2013-04-06, 21:03
HAHAHHAa Japa tam cwelu no i to mi sie podoba nie ma to jak wolność słowa JAPA PODWÓJNA CWELU Z TVN szacun dla autora co za bot z tego typa :/
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-04-06, 21:07
Chuj z nim, robimy tylko zamieszanie na jego profilu a ten ciulek to uwielbia. Chełpi się tym, że ludzie go tak cisną, w końcu nauczył się z tym żyć, że wszyscy się z niego śmieją (pewnie tak miał od podstawówki). Zapomnijmy o nim, takie coś żywi się właśnie aferami, urwijmy ten temat a sam się wykończy. Tylko idioci będą słuchać tego co pierdoli.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-06, 21:14
Cały kraj kurwa ? może te pare marnych tysięcy małolatów, których większośc uczy się w podstawóówce, każdy wie, że ta najnowszy wytwór marketingu, który rozegrał to lepiej niż owy NAĆPANY TOPA.

BongMan japa tam, każdy wie, że to właśnie ty jesteś piotrem i sam sobie napędzasz reklamę. Dosłownie ta sama natura, tak samo jak on ma klinike, jakieś kurwa fabryki i siedzi od rana do wieczora na fejsbuku i odpisuje na moje głupie uwagi, na które sam bym się nie chciał wysrać, tak samo ty od rana do wieczora siedzisz w poczekalni wymyślasz kawały a w komentarzach opowiadasz ile to lasek nie wyruchałeś, jakimi furami to nie jezdzisz, a każdy zna smutno prawdę.

Zgłoś
Avatar
Bila 2013-04-06, 21:20
Kto to kurwa jest,na serio pytam.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-06, 21:51
wyjaśniam - per pseudo milioner kaszubski to taki lewacki pedałek, którego media kreują (a raczej udzielane przez niego wywiady) na osobę, która "swoją ciężką pracą" w krótkim czasie do czegoś w życiu doszła...huj mu w dupe
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-04-07, 1:14
Jak patrzę na niego,to jedyne czego mógł się dorobić,to luźny zwieracz.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2013-04-07, 9:40
Niech mu ktoś kurwa sprzeda bana na życie, tak dla świętego spokoju...

Zgłoś
Avatar
m................2 2013-04-07, 12:27
Won z tym Żydem
Zgłoś