18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Bugini 2013-04-06, 13:15 471
Japa tam cwelu
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-04-06, 13:19 2
cala polska o nim mowi bo kazdy zazdrosci mu kasy;p
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-06, 13:20 127
Na chuj to tu wrzucać?! Tylko powiększacie jego popularność, lepiej go mieć w dupie i ignorować pedała, bo nie zasługuje na to, żeby gdziekolwiek o nim pisali.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-06, 13:20 48
A kto to kurwa jest? Następny internetowy celebryta-erudyta, który tak bardzo chce się ze wszystkimi podzielić swoimi mądrościami?
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-04-06, 13:25 51
@up

Co? Nie lubisz konkurencji?
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-04-06, 13:30 118
Yasiu99 napisał/a:

@up

Co? Nie lubisz konkurencji?



Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-06, 13:36
Czy Wy w te jego "posty" nawet wierzycie? Celebryta to celebryta. Daję wszystko że nawet nie wie że ma swoje konto na FEJSIE i że ktoś tam wstawia coś w jego imieniu. 99% tekstu który wydukał przed kamerą do tej pory (może za mało widziałem) było wybełkotane z pamięci ze scenariusza.

Wy tu toczycie pianę a on w tym czasie pewnie bawi się w trókąciki z koleżankami...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-06, 13:37 7
Ale go dupsko boli
Kurwa mać jest tylu biznesmenów w tym kraju którzy zarobili więcej od tego pedała i o nich nie słychać, a tego skurwiałego lalusia wszędzie pełno!
Do tego jebany kłamca.

RockyWood napisał/a:

Czy Wy w te jego "posty" nawet wierzycie? Celebryta to celebryta. Daję wszystko że nawet nie wie że ma swoje konto na FEJSIE i że ktoś tam wstawia coś w jego imieniu. 99% tekstu który wydukał przed kamerą do tej pory (może za mało widziałem) było wybełkotane z pamięci ze scenariusza.

Wy tu toczycie pianę a on w tym czasie pewnie bawi się w trókąciki z koleżankami...



Z kim? Przecież z ryja, zachowania, ubioru to on na 99% jest pedałem!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-06, 13:37 12
Yasiu99 napisał/a:

@up

Co? Nie lubisz konkurencji?


To nie konkurencja, bo ja na sadistica wrzucam materiał o charakterze rozrywkowym, a on wrzuca na fejzbuka jakieś tendencyjne i propagandowe gówno polityczne, którym ja osobiście się brzydzę.
Zgłoś
Avatar
hello_world 2013-04-06, 13:56 6
Ale on jest śmieszny

Dorobił się na majątku rodziców i teraz szczeka że taki bogaty. Wyrosła nam druga Kasia Tusk
Zgłoś
Avatar
Timitum 2013-04-06, 14:15 6
Wszystko pięknie, ale kurwa... Gdyby nie sadol nawet bym o tym chuju nie usłyszał.
Wielkie kurwa dzieki
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-04-06, 14:39 3
a wy nadal to ciągniecie. jak z biberem, nadal bym nie widział co to jest ale jedni się śmieją, a drudzy przyklaskują. antyREKLAMA to nadal reklama matoły!
Zgłoś
Avatar
A................C 2013-04-06, 15:01 2
I po chuj rozdmuchiwać informacje z tym baranem? Kogo obchodzi 20 latek z kompleksem boga? Gówno a nie lekarz.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-04-06, 15:41 1
JA perole co Wy się tak uwzieliscie na chłopaka? O.o Okej wygląda jak dziewczyna sadistica, może coś tam przybajerowałem, ale fnalnie co wam do tego kufa? Kogo tu dupa boli, jego czy was że się przypierdalacie? Dorobił się na majątku rodziców? może tak, i huj nam do tego, dobrze zę mu sie udało i powodzenia na przysżłość życzę bo w PL nawet mając kapitał nie jest łątwo wystartować więcswoje zrobił... Obnosi się z tym? moze troche tak... młody jeszcze to i fiu bździu w głowie... zresztą patrząc po tym jak was dupa boli i jak jesteście przewrażliwieni na punkcie sukcesu zgaduje że większośc krytyków jeszcze bardziej by się obnosiła ze swoim sukcesem...

kurwa żyj i pozwól żyć, czemu Polacy mają taki problem żeby tak postępować? :o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie