18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
razak 2024-07-18, 15:40 4
Zapytałem ChatGPT jaka jest średnia zabójstw emerytowanego już policjanta w stanach i troszkę się zaskoczyłem

Statystyki dotyczące liczby zabójstw popełnionych przez pojedynczych policjantów, którzy przeszli na emeryturę w USA, nie są publicznie dostępne. Jeśli jednak interesuje Cię przeciętna liczba osób, które zginęły w wyniku interwencji policyjnych w trakcie służby, to są to dane, które można oszacować na podstawie dostępnych statystyk dotyczących użycia śmiercionośnej siły przez policję.

Według danych zebranych przez różne organizacje i instytucje monitorujące użycie siły przez policję w USA, liczba osób zabitych przez policjantów w ciągu roku oscyluje w granicach 1000 osób. Na przykład w 2020 roku, według danych Washington Post, policja w USA zabiła 1021 osób.

Zakładając, że przeciętny policjant pełni służbę przez około 20-30 lat, można oszacować liczbę zabójstw przypadających na jednego policjanta w trakcie jego kariery. W USA jest około 700,000 policjantów.



Myślałem, że będą troszkę większe
Zgłoś
Avatar
antronis 2024-07-18, 16:08 4
razak napisał/a:

Zapytałem ChatGPT...


ziomek - bo trzeba oddzielna statystyke zrobic w gettach i w stanach gdzie wiecej asfaltu jest polozone.
bo teraz te statystyki to wiesz jak z Polska srednia krajowa liczona na calosc kraju - odrazu wspolczynnik KD podspoczy Ci w takich miejscach
Zgłoś
Avatar
razak 2024-07-18, 16:09
antronis napisał/a:

ziomek - bo trzeba oddzielna statystyke zrobic w gettach i w stanach gdzie wiecej asfaltu jest polozone.
bo teraz te statystyki to wiesz jak z Polska srednia krajowa liczona na calosc kraju - odrazu wspolczynnik KD podspoczy Ci w takich miejscach



Jak odpale whysky wieczorem i mi sie będzie nudziło to z ciekawości posprawdzam czy w jakimś stanie średnia wyjdzie 1
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-07-18, 19:14 7
Asfalt na swoim miejscu
Zgłoś
Avatar
mama11 2024-07-18, 20:07 2
Pięknie w każdym kraju na świecie tak powinna reagować policja . CHLOP Z NOZEM KULA W LEB
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-07-18, 22:28
I oczywiście kolor skóry przypadkowy co za dziwienie ...(nie dla mnie).
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-18, 23:56 2
razak napisał/a:

Jak odpale whysky wieczorem i mi sie będzie nudziło to z ciekawości posprawdzam czy w jakimś stanie średnia wyjdzie 1



Godzina 16:09 a Ty czekasz z whisky ?
Zgłoś
Avatar
razak 2024-07-19, 16:59
smc napisał/a:

Godzina 16:09 a Ty czekasz z whisky ?



No patrz, dzisiaj np 16:59 a już po pierwszym drinku
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-19, 18:32 1
50 minut spóźnienia...
Zgłoś