18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
spławik 2024-07-13, 10:39 9
Tam ta śmieszna policja to chyba prawie wszystkie cioty ha ha ha
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-13, 10:56 32
@spławik: W pewnym sensie są ciotami bo nie potrafią się zjednoczyć i wymóc na państwie, czy to za pomocą protestów, czy masowych zwolnień, prawa do posiadania i używania broni w sytuacji zagrożenia życia. Swoją drogą, widząc co tam się dzieje i mimo wszystko wstąpić do policji która, nie ukrywajmy, prawie nic nie może, to trzeba mieć kurzy mózg albo jaja ze stali.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-07-13, 11:03 8
Co za okropność. Skończymy z tym terrorem. Kredy! Dajcie kredy!
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-13, 11:52 2
spławik napisał/a:

Tam ta śmieszna policja to chyba prawie wszystkie cioty ha ha ha



Piękna praca! Brak ryzyka a 80% czasu służby to L4 od psychiatry... podatnik płaci
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-13, 12:08 14
Może i nie mają broni palnej, za to biorą czynny udział w paradach LPG-
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-07-13, 12:38 2
birddog102 napisał/a:

Może i nie mają broni palnej, za to biorą czynny udział w paradach LPG-


POkazali jak nasi mogą bronić np. Granicy . Gdyby miał POlski żołnierz palaryzator i użył to zjeby by go zagryżli .. Muslem z założenia jest bezkarny ..
Zgłoś
Avatar
JanXXIV 2024-07-13, 12:50 2
Ja pierdole w stanach już by był cięższy o kilo ołowiu, a tu się z nim pieszczą...
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-13, 13:36 7
To jest chuj w UK można wszystko, dosłownie. Jeżeli nie złapią Cię za rękę to nawet świadkowie nie są nic warci, na komendzie odpowiadasz 'no comment' i po 24h wychodzisz jak gdyby nigdy nic, prawda jest taka że wszyscy co siedzą w brytyjskich więzieniach to tacy idioci że gdyby nie trafili za kratki to wpadliby pod autobus albo inne darwiny
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-13, 13:51 1
Każdy, kto łazi po ulicy z zasłoniętą mordą powinien być prewencyjnie aresztowany. Namnożyło się tych debili i nie wiadomo, który jest naprawdę groźny, a który to zwykła pizda pozująca na gangusa.
To samo dotyczy popierdalających w maseczkach medycznych. Jeśli ktoś to jeszcze nosi, to jest zwyczajnie jebnięty, więc stanowi potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
fantasticplayer 2024-07-13, 14:03 2
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@spławik: W pewnym sensie są ciotami bo nie potrafią się zjednoczyć i wymóc na państwie, czy to za pomocą protestów, czy masowych zwolnień, prawa do posiadania i używania broni w sytuacji zagrożenia życia. Swoją drogą, widząc co tam się dzieje i mimo wszystko wstąpić do policji która, nie ukrywajmy, prawie nic nie może, to trzeba mieć kurzy mózg albo jaja ze stali.



@ZamiastLiściKomuniści Ja w tym zawodzie pracuję w UK od ponad 6 lat i masz chyba masz rację, albo jestem bezmózgim idiotą albo mam jaja ze stali. Sam tylko nie wiem które to.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-13, 14:07
@fantasticplayer: Jest też możliwość że posiadasz obie cechy haha Tak czy siak współczuję użerania się w tej robocie i życzę żebyś nie skończył tak jak ten policjant na filmie.
Zgłoś
Avatar
fantasticplayer 2024-07-13, 14:14 2
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Jest też możliwość że posiadasz obie cechy haha Tak czy siak współczuję użerania się w tej robocie i życzę żebyś nie skończył tak jak ten policjant na filmie.



@ZamiastLiściKomuniści
Chcesz posłuchać o pracy na angielskich ulichac to zapraszam na www.youtube.com/@policeoclock
Zgłoś
Avatar
marcin527 2024-07-13, 14:15 1
Powinni go zastrzelić i nie mówię tu o rasizmie
Zgłoś
Avatar
vortexture 2024-07-13, 14:16 2
@fantasticplayer: ale wy wszyscy wiecie że będzie tego coraz więcej, prawda? Tam chyba żaden inżynier nie chodzi bez noża
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie