18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
giboN31 2013-11-30, 19:11
Ehhh dla mnie święta to tradycja, mimo iż nie jestem chrześcijaninem ani też ateistą (i na pewno nie ciapakiem) tylko agnostykiem (jak boga/bogów nie ma to nie ma, a jak jest/są to niech sobie będzie/będą nim mi do tego). Jako iż urodziłem się w rodzinie katolickiej i przez taką zostałem wychowany święta po prostu weszły w kości, choinki nie ubieram prezentów nie dostaję i nikomu nie daję (uwaga sadole św. Mikołaj nie istnieje, nawet jak kiedyś istniał to już nie żyje [najprawdopodobniej został potrącony przez białą ładę na przejściu dla pieszych]) ale zawsze to kilka dni wolnego a i reszta rodzinki czy tam kartkę wyślę czy zadzwoni zawsze inaczej, przynajmniej zima szybciej mija. Dla mnie święta są tradycją i nią pozostaną. Nie wiem jak wy ateiści i gimboateiści ale wolę boże narodzenie niż szariat, pozdrawiam wesołego jajka
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-30, 19:16
jakubkrk napisał/a:

całe życie myślałem że to święto wymyśliła CoCa cola



I masz rację bo brodatego grubasa w czerwonym kubraku wymyśliła Coca Cola. Myślisz, że to przypadek, iż Mikołaj ma taki kolor ubrania? Nope!
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-30, 19:33 1
Prokurator napisał/a:

@vass Ach no tak jak krzyczę jebać PO automatycznie głosuje na PiS tak? Typowy kretyn.


Jebie ce dynia, czy masz problemy z osobowością gamoniu.
Jak nie potrafisz bez wyzwisk rozmawiać, to lepiej zamilcz.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-11-30, 19:39 1
@vass Przywykłem do nazywania rzeczy po imieniu.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-30, 20:00 1
"BongMan nie pierdol. Tradycja to np. dodatkowe puste nakrycie przy stole dla niespodziewanego gościa. Święta Bożego Narodzenia = religia. Sama nazwa na to wskazuje - "ŚWIĘTA". A święto to nie tradycja. Kumasz już? "
A ja świętuję spędzanie wolnego czasu z rodziną. Rodzina to świętość, a nie narodziny Jezusa. Da się? Da.
Zgłoś
Avatar
dejfslu 2013-11-30, 20:18
Ja tam do ateistów nic nie mam, no chyba że do tych wojujących przyjebów co to na każdym kroku swój ateizm podkreślają, takich to bym na stos ułożył i własnoręcznie podpalił...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-11-30, 20:37 2
[b]BongMan nie pie**ol. Tradycja to np. dodatkowe puste nakrycie przy stole dla niespodziewanego gościa. Święta Bożego Narodzenia = religia. Sama nazwa na to wskazuje - "ŚWIĘTA". A święto to nie tradycja. Kumasz już?


Wybacz, ale to ty pierdolisz. Tradycja gromadzenia rodziny przy stole jest starsza od waszego ukrzyżowanego żyda o całe tysiące lat, wszystkie pogańskie wierzenia i wszystkie kultury na Ziemi miały jakieś dni, w które gromadzili się i jedli uroczysty posiłek, wzbogacony często o jakieś chuje muje typu prezenty czy coś innego. Fakt, często miało to podłoże religijne, ale czy nie będąc chrześcijaninem nie mogę zasiąść przy stole i spędzić z rodziną miłego wieczoru? Nie trzeba się ani modlić, ani łamać jebanym opłatkiem, ani nawet wspominać o religii, a po prostu zjeść dobrą kolację całą rodziną raz w roku.
Ja sam chętnie do kolacji zasiadam, nie odmawiam zdrowasiek, opłatkiem się złamię bo to dla mnie czysta symbolika.
Zgłoś
Avatar
W3bst3r 2013-11-30, 20:37 3
Wy naprawdę nie rozumiecie, że wiara to sprawa indywidualna i wiary nie można udowodnić?

Ile razy to trzeba wklejać...
Zgłoś
Avatar
satansoldier 2013-11-30, 20:57 4
"BongMan nie pierdol. Tradycja to np. dodatkowe puste nakrycie przy stole dla niespodziewanego gościa. Święta Bożego Narodzenia = religia. Sama nazwa na to wskazuje - "ŚWIĘTA". A święto to nie tradycja. Kumasz już?" - No kurde. Czyli jak jakiś katolik zrobi wróżbę na andrzejki lub jego dziecko będzie w strasznym przebraniu zbierać cukierki to musi być poganem?
Zgłoś
Avatar
Powell 2013-11-30, 21:25 2
@ Muzz akurat największą hipokryzją podczas gwiazdki wykazują się katolicy. Ubierasz choinkę? Tak? A wiesz, że to tradycja masońska mająca odgonić złe moce?
Zgłoś
Avatar
ziu2 2013-11-30, 23:06
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

Twój argument jest inwalidą.



Kolego. Nie wiem skąd ta moda ale jeśli masz napisane: "Your argument is invalid" to w żadnym wypadku nie oznacza to, że Twój argument jest inwalidą. Chodzi raczej o niepoprawność argumentu a nie jego ułomność. Chyba, że specjalnie tak piszesz żeby ludzi irytować. Wtedy nie było kwestii.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-11-30, 23:06 2
Znowu pierdolenie ironicznych śmieszków ze stulejką mentalną. Święta nigdy dla mnie nie były związane z Bożym Narodzeniem, nigdy nie poszedłem na jasełka, nigdy u mnie się nie śpiewało kolęd ani zmawiało modlitwy. Prezenty, żarcie, rodzinne spotkanie i ostry śmiech zawsze z kuzynem.
Tak samo jak będąc ateistą na Wielkanoc siedziałem u babuni i jadłem święconkę (bo dobra), to tak samo teraz będę jadł barszczyk i zgarniał prezentowe hajsy od rodziny. I jakoś za chuja mnie nie obchodzi gadanie randomów z sadistica.

Tak btw. - zapytajcie się jakiegoś super mega wierzącego z rodziny, proponuję babcię, czym się różni Chrześcijaństwo od Katolicyzmu, albo śmieszniej - jakie imię nosi ukochany Bóg.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-30, 23:23 1
Macie tu :

choć pewnie to za mało to dorzucę jeszcze :
Zgłoś
Avatar
Rasael 2013-11-30, 23:36
Święta to zwyczaj podpieprzony od "pogan". Biblia wyraźnie zakazuje dekorowania zielonych drzewek. Zresztą noszenia mieszanych tkanin i jedzenia owoców morza także. Czy to nie ironia że o hipokryzji pieprzą ludzie którzy ślepo popierają organizacje która bezkarnie dyma im dzieci i zasłania się książką której nigdy nie przeczytali, a jednak z którą zgadzają się w 100%-tach?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-01, 0:38 4

Kurde, skąd tu tylu idiotów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie